Czerwiec 2014

Nowe mapy na 3. sezon 2014

8 +1

Dokładnie za tydzień rozpocznie się kolejny sezon rankingowy, a z nim nastąpi zmiana puli map. Nowe mapy są juz dostępne w "Custom Games", więc macie okazję poznać je i przygotować się do starć ladderowych. Nie zapomnijcie, że nowy sezon rozpoczyna się w poniedziałek, 7.

Warlords of Draenor: Zrzuty Ekranu

0 0

Dzisaj WoWHead został dosłowanie zalany przepięknymi, zapierającymi dech w piersiach, zrzutami ekranu z bety Warlords of Draenor, przedstawiającymi wszystkie strony Draenoru.

 

Zapowiada się rewelacyjny dodatek od strony wizualnej :)

 

Koniec sezonu 3

0 0

Edit #1 2:00

Nagrody zostały rozdane. Wraz z nimi pojawił się mały patch naprawiający dwa błędy - mechanike celowania oraz wykorzystanie karty [hscard]Tracking[/hscard]

 

Aktualizacja programu startowego

0 0

Kończy się okres dobrowolnego instalowania aplikacji Battle.net.

Już niedługo, by zagrać (nie tylko w SC2) w każdą grę używającą Bnet 2.0, będzie trzeba posiadać ten mały program. Prawdopodobnie zostanie automatycznie zainstalowany podczas następnej aktualizacji StarCrafta.

 

Gamescom 2014 – zapisy na konkursy

0 0

Wielkimi krokami zbliża się GamesCom w Kolonii i Niebiescy nie zamierzają siedzieć z założonymi rękami. Wraz z nimi - jak wszyscy mamy nadzieję - osoby które będą chciały sprawdzić swoje siły w konkursach.

 

Podstawowe talie

0 0

Po zapoznaniu się z zasadami, które rządzą przy wirtualnym stole, gdy znamy typy kart i ich umiejętności to przychodzi czas na złożenie swojej pierwszej talii i rozegraniu nią kilku starć.

 

Strony