Sierpień 2015

Patch 6.2.2 - już w tym tygodniu!

3 0

Zbliża nam się czas wprowadzenia nowego patcha na serwery WoWa - prawdopodobnie od środy będziemy mogli się cieszyć nowymi funkcjami w grze - prześledźmy raz jeszcze co nas czeka, bo trochę tego się uzbierało!

Najważniejsze nowości

Wyciek teaseru Warcrafta

5 +39

Na reddicie zawrzało! Ukazał się w internecie wyciek filmu promującego film Warcraft. Niestety wykonane jest za pomocą kamery nagrywającej monitor komputera - prawdopodobnie w celu utrudnienia identyfikacji osoby odpowiedzialnej za wyciek.

Oczywiście standardowo ostrzegamy

Tygodniówka #171

0 +9

Dzisiejsza Tygodniówka nie należy do specjalnie długich. Nie mamy się jednak czemu dziwić - wszyscy wolimy wbijać kolejne paragony zamiast korzystać z normalnego życia ;) Szczególnie mając na uwadze, że to już ostatni weekend wakacji...

Enter the Void #5

0 0

Legacy of the Void zbliża się wielkimi krokami więc ponownie spotykamy się by poczynić przygotowania do nadejścia ostatniego dodatku StarCrafta II.

Sezon 4 rozpoczęty!

1 +7

Dziś o 17 wystartował 4 sezon w Diablo III. Po raz kolejny możemy stworzyć postać i zacząć przygodę od nowa. Sezon 4 wprowadza szereg zmian takich jak interfejs postępów sezonowych:

Strony