Sierpień 2015

Patch 6.2.2 - już w tym tygodniu!

3 0

Zbliża nam się czas wprowadzenia nowego patcha na serwery WoWa - prawdopodobnie od środy będziemy mogli się cieszyć nowymi funkcjami w grze - prześledźmy raz jeszcze co nas czeka, bo trochę tego się uzbierało!

Najważniejsze nowości

Wyciek teaseru Warcrafta

5 +39

Na reddicie zawrzało! Ukazał się w internecie wyciek filmu promującego film Warcraft. Niestety wykonane jest za pomocą kamery nagrywającej monitor komputera - prawdopodobnie w celu utrudnienia identyfikacji osoby odpowiedzialnej za wyciek.

Oczywiście standardowo ostrzegamy

Tygodniówka #171

0 +9

Dzisiejsza Tygodniówka nie należy do specjalnie długich. Nie mamy się jednak czemu dziwić - wszyscy wolimy wbijać kolejne paragony zamiast korzystać z normalnego życia ;) Szczególnie mając na uwadze, że to już ostatni weekend wakacji...

Enter the Void #5

0 0

Legacy of the Void zbliża się wielkimi krokami więc ponownie spotykamy się by poczynić przygotowania do nadejścia ostatniego dodatku StarCrafta II.

Sezon 4 rozpoczęty!

1 +7

Dziś o 17 wystartował 4 sezon w Diablo III. Po raz kolejny możemy stworzyć postać i zacząć przygodę od nowa. Sezon 4 wprowadza szereg zmian takich jak interfejs postępów sezonowych:

Poprawka do aktualizacji HotSa

0 +9

Zostały dzisiaj wprowadzone małe poprawki do ostatniego patcha (który został wydany 18 sierpnia, dodawał on między innymi nagrody za Diablo 3, nowe pole bitwy, bohatera Kharazima oraz więcej mniejszych zmian.

Strony