Wrzesień 2015

Blizzonowy stream z Pragi

1 +6

Road to Blizzcon już w ten weekend wystartuje w Pradze - my również szykujemy dla was małą niespodziankę! Przygotujemy dla was dwugodzinny livestream prosto z hali O2!

HS patchnotes 3.1.0.0

0 +12

Jak to dobrze, że HS ma czteropozycyjne oznaczenia łatek. Dzięki temu mniej się mylimy :) Otrzymaliśmy właśnie rozpiskę zmian której jutro wejdą w życie w grze:

Sparingi 1v1 #22

0 +17

Nie masz się gdzie podziać? Wszyscy znajomi są niedostępni? Szukasz sparing partnera odpowiadającego swojemu poziomowi gry?

Chcesz potrenować przeciwko konkretnej rasie? Szukasz kogoś mocniejszego, kto mógłby z Tobą zagrać i pomóc w obraniu właściwej ścieżki?

Wtorki z SC2

0 0

Zapraszamy na kolejne spotkanie we wtorkowe wieczory z cyklu Wtorki z SC2. Jak zwykle poruszymy niektóre kwestie związane z taktykami w StarCrafcie, a także rozegramy parę luźnych, niezobowiązujących gier.

Blizzone Funstone Cup

0 +17

Hearthstone. Gra, która jeszcze przed debiutem na urządzeniach mobilnych przynosiła Blizzardowi 20 mln dolarów przychodu miesięcznie.

Poradnik HearthStone

0 +10

HearthStone: Heroes of Warcraft, czyli internetowa, wieloosobowa gra karciana Blizzarda. Gra jest prosta w obsłudze, a potrafi dostarczyć wiele frajdy jej użytkownikom.

Odzyskanie - Legacy of the Void

5 0

Zapowiadany na WCSie krótki, animowany film 'Reclamation', który ma nas wprowadzić do fabuły LotVa właśnie ukazał się na oficjalnym kanale youtubowym StarCrafta. Dla wieloletnich fanów serii: ostrzeżenie przed nostalgią! Łza może polecieć!


Protoskie Piątki #25

0 +5

Protosi powracają na planetę Blizzone!

Rasowe piątki odbywają się w systemie naprzemiennie w kolejności t.j.: Zerg, Protoss, Terran.

Strony