Październik 2015

Tryby współpracy w Legacy of the Void

5 +23

Legacy już za 9 dni - trzeba prześledzić nowości jakie nas czekają! Jednymi z najważniejszych są dwa tryby kooperacji - czyli coś na co czekali wszyscy fani mini-gry Left2Die. Prześledźmy zatem dokładnie o co chodzi w którym trybie - wiemy że podobne nazewnictwo zmyliło kilka osób!

Nowa postać - D.Va

0 +52

Nową postacią okazała się... progamerka StarCrafta z Korei! Wielki ukłon w kierunku tamtej społeczności, przy zachowaniu ostrożności wobec nieustannej wojny ras - dziewczyna gra tylko i wyłącznie randomem :)


Kopanie Overwatcha

1 +37

Wbrew pozorom nie chodzi o pastwienie się nad biedną betą, a o dane wyciągnięte z gry przez speców od grzebania w plikach gier Blizzarda! A jest ciekawie - mamy chociażby trochę muzyki :)

Update 30/10:

Trochę rzeczy zostało wykopanych przez noc z gry.

Patch 3.0.3

3 0

StarCraft prze do przodu - ukazała się dzisiaj łatka 3.0.3 do Hearth of the Swarm - czy będzie to ostatnia dla tego dodatku? Zobaczymy! Ostatecznie do premiery Legacy pozostało już tylko 12 dni.

Co ważnego się pojawi w grze?

Mistrzostwa świata w Heroes - BlizzCon 2015

0 +19

Każdy z fanów gier Blizzarda na pewno słyszał o czymś takim jak BlizzCon. Jest to konferencja organizowana przez Blizzard Entertainment prawie co roku w USA. Do tej pory odbyła się ona 8 razy (2005-2014). Konferencja zawiera w sobie licznie wydarzenia jak m.in.

Sparingi 1v1 #25

0 +24

Nie masz się gdzie podziać? Wszyscy znajomi są niedostępni? Szukasz sparing partnera odpowiadającego swojemu poziomowi gry?

Chcesz potrenować przeciwko konkretnej rasie? Szukasz kogoś mocniejszego, kto mógłby z Tobą zagrać i pomóc w obraniu właściwej ścieżki?

Strony