Grudzień 2015

Wtorki z SC2 #35

0 +9

Zapraszamy na #35 spotkanie z cyklu Wtorki z SC2!

W dzisiejszym odcinku przybliżymy Wam jak zastosować tryb Archon mode do treningu 1na1. Po krótkiej pogadance rozegramy kilka przykładowych gier. Do usłyszenia o 20:00!

Blizzone 2015

0 0

Latka lecą... A my nadal niezmiennie nerdzimy przed pecetami, grając i dzieląc się z Wami naszą pasją. Cieszymy się, że mimo wzlotów i upadków jesteście z nami, wspierając nas coraz częściej miłymi słowami, które umacniają nas w dalszej pracy.


Tygodniówka #188

0 0

Dziś pierwszy dzień po Świętach Bożego Narodzenia. Szkoda, że skończyły się tak szybko, ale pamiętajmy, że najważniejsze jest, aby w naszych sercach została chociaż odrobina tej radości i świątecznej dobroci. A dziś, jak co niedzielę, zapraszam na kolejną Tygodniówkę :)

TopBlizz 2015 - audycja z wynikami

1 +8

Przez prawie cały miesiąc mieliście okazję głosować na najlepsze piosenki uniwersum Blizzarda - mamy nadzieję że dobrze się przy tym bawiliście, ale najlepsza część dopiero przed nami!

Święta! Koniec roku już za pasem

0 0

Drugie święta Bożego Narodzenia, które możemy obchodzić razem! Jak ten czas szybko ucieka :) Dopiero co stronę uruchomiliśmy, a już zaraz dwa lata nam stukną. Wypada nam zatem przy tej okazji złożyć Wam życzenia!

20 lat Warcrafta 2

3 +67

W tym miesiącu minęło nam dwadzieścia lat od czasu premiery Warcraft II: Tides of Darkness! 9 grudnia 1995 roku na półkach pojawiła się kontynuacja jakże popularnego RTSa - nikt nie przewidywał wtedy jakie MMO się z tego powstanie na przestrzeni kolejnych 10 lat :)

Tygodniówka #187

0 0

Święta idą! Już tylko kilka dni dzieli nad od wspólnej wieczerzy, choinki, kolęd, prezentów i wspaniałego klimatu Bożego Narodzenia :) Ale... to dopiero za kilka dni. A tymczasem warto być na bieżąco ze sprawami w świecie Diablo, więc zapraszam na kolejną Tygodniówkę :)

Strony