Styczeń 2016

Tygodniówka #193

0 0

Zima powoli się kończy. I dobrze, mam nadzieję, że na dniach uda mi się odpalić motocykl i trochę pośmigać po okolicy. Ale jako że czas błogiego ciepełka jeszcze nie nastał, to proponuję Wam szybki rzut oka na najnowszą Tygodniówkę :)

Weź udział w Zawierusze!

0 +51

Blizzone zwołuje wszystkich bohaterów burzy do Nexusa! Potrzebujemy waszej pomocy, aby zrobić tam solidną zawieruchę. W najbliższy czwartek o 20:00 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Zawierucha w Nexusie”. Eventu organizowanego od społeczności dla społeczności.

Wtorki z SC2 #39 - przydatne narzędzia

0 +5

W tym tygodniu podczas Wtorków z SC2 na Waszą prośbę przyjrzymy się narzędziom dostępnym w Salonie Gier oraz Rozszerzeniom (Gry Dowolne), które mogą być przydatne do treningu konkretnych elementów mechaniki - zarówno macro jak i micro.

Tygodniówka #192

0 +4

Dzisiejsza Tygodniówka wyjątkowo obfita! Co prawda 5 sezon trwa w najlepsze, ale sam jestem zdziwiony tak dużą ilością contentu :)

ECO LAN

0 +6

Już 13 lutego, w Tarnowskich Górach odbędzie się międzyszkolny turniej LANowy w Starcraft II oraz Hearthstone. Według zapowiedzi organizatorów:

Strony