Marzec 2016

Koniec 5 sezonu Diablo 3

0 +1

Zgodnie z obietnicami, sezon 5 trwał zaledwie 3 miesiące. Poznaliśmy dzisiaj dokładną datę jego zakończenia, oraz datę rozpoczęcia sezonu 6 po obowiązkowej, krótkiej przerwie.

Zerknijmy do kalendarza! Tradycyjnie zakończenie sezonu nie jest zsynchronizowane na całym świecie.

Oznaczenia ramek w Overwatch

0 +3

Ostatnia aktualizacja dodała resetowanie poziomu z 100 do 1, oraz ulepszanie ramki bohatera. Pojawiły się tutaj małe wątpliwości - czy w późniejszych etapach gry rozpoznamy graczy zaawansowanych? Jak będą wyglądały kolejne style ramek?

Wtorki z SC2 #46 - omówienie map na nowy sezon

0 +11

Po świątecznym odpoczynku i rozleniwieniu ekipa Wtorków postanowiła omówić dla Was mapy na nowy sezon rankingowy! Podczas dzisiejszej audycji będziecie mogli "na sucho" poćwiczyć na nowych mapach oraz wymienić się opiniami na temat nowego map poola.

SC2, patch 3.2.0

0 +49

Na nic tak nie rośnie serce fana, jak na porządna aktualizacja do ulubionej gry! Druga większa łatka własnie uderzyła w rejon australijsko-oceaniczny! Do nas przybędzie już za mniej niż 24h!

Prześledźmy nowe funkcje oraz świeżo wydany patchnotes:


Porozmawiajmy o tyłku Tracer

5 +100

Dzisiejszy świat uparł się na wielką polityczną poprawność. Owszem - nękanie, rasizm itd itp nie są pozytywnymi zachowaniami... jednakże w tym wszystkim chyba pomału następuje przegięcie w drugą stronę.

Tygodniówka #201

0 +1

Dzisiaj Wielkanoc - największe święto naszej wiary! Zapewne każdy z Was spędza ten dzień z bliskimi i cieszy się rodzinną atmosferą (a przynajmniej tego Wam życzę). Może znajdziecie jednak chwilę na zapoznanie się ciekawostkami w najnowszej Tygodniówce ;)

Strony