Kwiecień 2016

Bohaterowie Overwatch

1 +18

W Overwatch każdy bohater jest przyporządkowany do wykonywania konkretnych zadań na mapach. Oczywiście nie można na obecnym etapie stwierdzić jaka kompozycja jest najlepsze, tym bardziej biorąc pod uwagę możliwość (a wręcz niekiedy przymus!) dynamicznego rotowania postaciami w czasie rozgrywki.

POL-TEAM: Nation League 01.05.2016

0 +36

Wczoraj w ramach UEK Gaming Stage mieliśmy okazję powrócić do przeszłości i zagrać w SC:BW. Oczywiście dwa komputery obok siebie, połączone w sieć LAN... Powrót wielu wspomnieć wiązał się z tym, że postanowiłem sprawdzić jak ma się nasz poczciwy staruszek. I co znalazłem?

Podstawy gry Overwatch

0 +14

Overwatch, jak Blizzard określa od samego początku, jest "dynamiczną strzelanką, w której bohaterowie walczą w świecie ogarniętym konfliktem". Niezbędne jest dodanie do tego stwierdzenia słowa "drużynową" - gra niezwykle mocno opiera się na teamplayu.


Blizzone Kraków Brawl - Wielki Finał

0 +10

W ostatni czwartek kwietnia (28.04) jedni z najlepszych graczy HearthStone-a, zwalczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w wielkim finale Blizzone Kraków Brawl! Co więcej - będzie to pierwszy w Polsce turniej LANowy w nowym standardzie!

HowToHotS #10 - Nasza rocznica!

0 +17

Dobiliśmy do całkiem ładnej liczby. Minęło już chyba sześć tygodni od pierwszego HowToHotS, ale my się nie zatrzymujemy i lecimy dalej! W dodatku rozdajemy kluczyki, więc warto zagrać.

Jak rozpocząć grę sezonową

5 +37

Nefalemowie! Kolejny sezon już niebawem - 29 kwietnia o godzinie 17:00 po raz szósty staniemy do walki o sezonowe nagrody!
Jak zwykle przygotowałem dla was zestaw porad, wskazówek i metod dzięki którym rozpoczęcie tej przygody będzie znacznie łatwiejsze. Zapraszam do lektury !


Strony