Maj 2016

Tygodniówka #210

0 +9

Długi weekend Bożego Ciała dobiega końca, wracajcie bezpiecznie do domów, a kiedy już zajedziecie do swych baz, to nie zapomnijcie o najnowszej Tygodniówce :)

Konkurs - 3* Overwatch Origins do zgarnięcia!

9 +504

Bohaterowie! Świat znów jest zagrożony i potrzebuje wsparcia Overwatch. Postaramy się wam pomóc w dołączeniu do akcji! Wraz z firmą Blizzard Entertainment zapraszamy do powalczenia o 3 klucze do cyfrowej wersji Overwatch: Origins Edition!

Hotfix do levelowania

1 +19

Całkiem niedawno Ion Hazzikostas wspomniał, że ekipa Blizzarda chciała by powoli "naprawić" w jakim tempie levelujemy, i jakie wyzwanie stawia przed nami świat. Ostatni hotfix opisuje pierwsze z serii wielu zmian wprowadzonych w ostatnim czasie.

HowToHotS #13 - Trzymaj Drzwi!

0 +9

Koniec maja już się zbliża, a dziś mamy dla was HtH. Trzynaste wydarzenie dla was od naszej redakcyjnej ekipy i miejmy nadzieje, że pechowa "trzynastka" nie przytrafi nam się dzisiaj.

Powracamy z BSG Cup!

15 +22

Już 30 maja wielki powrót! Kolejna edycja turnieju Starcrafta dla graczy z niższych lig: brązowej, srebrnej oraz złotej powraca!

Tygodniówka #209

0 0

Słońce w pełni, okres grillowy trwa w najlepsze, a Ajan jest już oficjalnie mężem ;) No i oprócz tego w Karczmie Ajantisa czeka świeżutka, całkiem spora, Tygodniówka :)

Castplay Invitational powraca!

1 +5

Już w najbliższą sobotę, 21 maja, powraca najbardziej ekscytujący turniej, gromadzący największych gladiatorów polskiej sceny - CASTPLAY INVITATIONAL! Od godziny 11:00 przez 12 godzin będziemy śledzić rozgrywki najlepszych, najpiękniejszych, najstraszliwszych polskich miazgatorów SC2!

Strony