Lipiec 2016

Nowy zwiastun Legionu, tylko że... po chińsku

1 +12

W głębiach internetu, gdzie niewielu odważnych szpera w poszukiwaniu nowości można natrafić czasem na coś, na co zwykli mieszkańcy zachodu muszą jeszcze poczekać. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki serwisowi ChinaJoy mamy okazję obejrzeć zwiastun najnowszego dodatku. Zła, że jest po chińsku...

Zapowiedź: Profesje w Legionie

0 +13

W World of Warcraft Legion wprowadzone zostaną liczne zmiany i poprawki w systemie profesji. Dziś przyjrzymy się nowemu systemowi w jakim będziemy przerabiać zasoby z Azeroth (oraz nowe surowce pozostałe po inwazji Legionu).

Tygodniówka #219

0 +1

7 sezon i patch 2.4.2 tuż tuż, wielu z Was zapewne przygotowuje się do kolejnego rozpoczęcia gry od zera. To dobrze, ale zerknijcie też na kolejną, 219-tą Tygodniówkę :)

Rzut okiem na pierwsze karty z Karazhanu cz.1

0 0

Jak już wiecie Blizzard udostępnił dla nas pierwsze 7 z 45 kart dostępnych w nadchodzącym dodatku. Postanowiliśmy rzucić więc okiem na karty, którymi już niedługo dane nam będzie zagrywać i wstępnie ocenić ich przydatność podczas rozgrywki!

Rusza Open Cup Series

0 +29

Przedwczoraj ESL zgotowało nam świetną nowinę! Przez cały sierpień będzie trwać bój o miano najlepszej drużyny na polskiej scenie Overwatch. Open Cup Series to cykl czterech turniejów, które będą odbywać się w sierpniowe czwartki.

IEM Shanghai trwa! Losy Polaków

0 +8

Polscy mistrzowie

Jak pewnie wiecie IEM Shanghai trwa! W tym turnieju brało udział 16 graczy, w tym aż 2 Polaków! Turniej ten trwa od 28.07 do 31.07, a więcej informacji na temat tego jak poradzili sobie nasi polscy mistrzowie, poniżej.

Demon Hunter Q&A

0 +7

Demoniczne inwazje rozpoczną się 10go Sierpnia, a wraz z nimi przybędą do nas Demon Hunterzy! Na wszelkie pytania dotyczące Demon Hunterów odpowiadał w ten piątek Jonathan LeCraft, Senior Game Desiner.

Harbingers- Khadgar

0 +33

I tak oto doczekaliśmy się. Oto kolejny, drugi odcinek z nowej serii filmów krótkometrażowych- Harbingers. Tym razem w roli głównej Khadgar,

Ciężko opisać ten odcinek bez spoilerów, zatem zapraszamy do oglądania!

Strony