Październik 2016

Czym jest Sombra? Co stanie się 1 Listopada?

0 +14

Przed momentem opublikowano artykuł na oficjalnej stronie Overwatch, który nie rozwiewa wszelkich wątpliwości dotyczących wydarzeń, które nastąpią 1 listopada, ani nie informuje nas do końca, czym jest "Sombra", ale daje pewne wskazówki dotyczące obu tych tematów.

​Blizzcon – faza grupowa zakończona

0 +21

Dzisiaj rozegrano ostatnie mecze fazy grupowej. Znamy top 8 graczy, którzy zagrają podczas głównego eventu w przyszły weekend. Kto przeszedł wyżej a kto odpadł z wyścigu? Jak poradzili sobie nasi rodacy?

Tygodniówka #232

0 0

Wujek Ajan nadal chory, ale Tygodniówka musi byc - jak co tydzień :) A tydzień to istotny, bo już za kilka dni BlizzCon 2016!

Pierwszy turniej 1vs1 Overwatch!

0 +7

Już jutro rozpoczyna się wyjątkowy turniej, w którym zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje indywidualne umiejętności w Overwatch! Jest to niecodzienne zjawisko w grze tak mocno nastawionej na kooperację, dlatego tym bardziej warto się zainteresować!

Blizzone Brawl!

1 +27

Już 28 października nasza Hotsowa ekipa spotka się raz jeszcze, na kanale blizzone_hots, by spróbować swoich sił w Bohaterskiej Bójce. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie!

Strony