luty 2017

Podróż do wnętrza Un'Goro i patch 7.1 - podsumowanie

0 +3

W świecie Hearthstone ziemia drży. Dosłownie. Drży od ciężkich kroków dinozaurów przemierzających krater Un’Goro w poszukiwaniu dla siebie miejsca w naszych deckach. Tak oto poznaliśmy nowy dodatek, Podróż do wnętrza Un’Goro, który światło dziennie ujrzy na początku kwietnia.

Przyszłość Artifact Power

0 +210

Przez ostatni tydzień trwały ożywione dyskusje na temat wad obecnego systemu Artifact Power. O problemach i przyszłości AP dyskutowali nie tylko gracze, bo także wypowiedział się Blizzard.


Już dziś Ben ogłosi coś ważnego!

0 +30

Już dziś czeka nas ważne ogłoszenie od Bena Brode! Jego wpisy na Twitterze z ostatnich kilku dni wskazują, że może być to związane z robotą typową dla drwala, zwłaszcza, że na zdjęciu Ben otoczony jest czymś na wzór liści drzew bujnej dżungli...

Tygodniówka #249

0 +1

Powoli zbliżamy się do ćwierć tysięcznej Tygodniówki. Ale to dopiero za tydzień :) A póki co zapraszam na 249. odcinek, nieco krótszy, ale i tak interesujący :)

GSL 2017 Ro 16 - grupy C i D

0 +10

Mimo opóźnienia nie sposób ominąć to, co w Code S podziało się w zeszłym tygodniu. Sinusoida talentu sOs'a, młodzi gniewni w ofensywie oraz ich zderzenie ze starymi wyjadaczami. Zapraszam.

Strony