Maj 2017

Zmiany i nowa mapa w Overwatch

0 +22

Mimo że wraz ze świętowaniem Urodzin Overwatch w grze dużo się dzieje, twórcy nie próżnują i przygotowali dla nas nowe modyfikacje. Z dniem dzisiejszym, czyli 31 maja na PRT weszła łatka, która wprowadza zmiany do:

Zepsute skrzynki eventowe

0 +36

Otwieranie skrzynek w Overwatch, któż tego nie lubi? Gdy dostajemy za osiągnięcia w grze loot w postaci skrzynek, każdy z nas jest podekscytowany. Przy otwieraniu liczymy przede wszystkim na legendarne skórki eventowe, a w ostateczności na te zwykłe, standardowe.

Nowe fakty o historii Kolonii Księżycowej

0 +20

"Po raz pierwszy po wielu latach milczenia i wielu spekulacjach pojawiły się informacje o losach, wydarzeniach i historii Kolonii Księżycowej „Horyzont”. Dane te mogą zmienić opinię, o jak do tej pory owianą złą sławą, instytucji badawczej.

Zapowiedź Tomb of Sargeras, koniec 3 Sezonu PvP Legionu

0 +26

Coraz większymi krokami zbliża się do nas otwarcie kolejnego rajdu, Tomb of Sargeras. O ile nie znamy jeszcze dokładnej daty, Blizzard opublikował prezentację rajdu, w której przeczytać możemy z czym przyjdzie się nam w nim zmierzyć, a teraz znamy także datę końca sezonu PvP.


Tygodniówka #262

0 +1

Wiosna w pełni, wakacje już niedługo, a na ulicach ryk motocyklowych wydechów co chwila straszy nas (lub podnieca ;) ). Dzisiaj Tygodniówka krótka, więc nie zmarnujecie zbyt wiele czasu, zapoznając się z aktualnościami w świecie Diablo :)

Strony