Kwiecień 2018

Battle for Global Cooldowns

0 +66

Ostatnią sesję Q&A Ion Hazzikostas rozpoczął od wyjaśnienia nadchodzących zmian w Global Cooldown. Zmiany te były bardzo głośno komentowane i krytykowane niemal ze wszystkich stron, dlatego w niemal 10 minutowym bloku Ion wyjaśniał wszystkie aspekty nadchodzących usprawnień tego systemu.

Tygodniówka #310

0 0

I kolejna krótka Tygodniówka. A w dodatku trochę spóźniona, ale formalnościom stał się zadość - udostępniona jeszcze w niedzielę ;)

Azeroth Reset

0 +8

25 kwietnia. W tym tygodniu rozpocznie się Tydzień Dzieci oraz wpadnie jedno-dniowy Dzień Ochotniczej Straży Miejskiej. Poza tym jak zwykle sprawdzamy nowe afiksy Mythic Keystone Dungeonów, tygodniowy event, a także zaglądamy, co nowego można wykopać za pomocą Archeologii.

Tygodniówka #309

0 0

W tym tygodniu Tygodniówka nieco bardziej obszerna, a i wieści, choć może nie przełomowe dla Diablo, to bardzo ciekawe!

Azeroth Reset

0 +3

18 kwietnia. Wraz ze zbliżającym się BFA gra trochę spowalnia, gracze dają nieco na luz i rzadziej wpadają do gry.

Tygodniówka #308

0 0

Za oknami znowu słoneczko. Majówka już blisko, czas zakupić trochę węgla na grilla. Ale pamiętajcie, że newsy ze świata Diablo same się nie obejrzą ;)

Azeroth Reset

0 +2

11 kwietnia. Nowy tydzień zawitał w World of Warcaft. Jak zwykle sprawdzamy nowe afiksy Mythic Keystone Dungeonów, tygodniowy event, a także zaglądamy, co nowego można wykopać za pomocą Archeologii. Choć dużo się w tym tygodniu nie dzieje, rozpoczynamy nowy Azeroth Reset.

Podsumowanie Konferencji Battle for Azeroth

0 +119

3 kwietnia Blizzard urządził dużą Konferencję Prasową, której głównym celem było ogłoszenie daty wydania dodatku Battle for Azeroth, oraz zawartości oczekiwanej przez wielu Edycji Kolekcjonerskiej. Poza częścią oficjalną odbyły się także bardziej kameralne spotkania Q&A.


Azeroth Reset

0 +19

4 kwietnia. Nowy tydzień, nowe instancje, nowe wydarzenia. W World of Warcraft rozpoczyna się nowy tydzień, zobaczmy zatem co przyniesie nam kolejny Azeroth Reset.


Strony