Destiny 2 - Dostaje wsparcie Battle.net na PC !

Destiny 2 - Dostaje wsparcie Battle.net na PC !

Niemożliwe stało się możliwym! Destiny 2 dołącza do rodziny gier Battle.net

Co wiemy na ten temat? Tyle ile uchylił rąbka tajemnicy Blizzard, Bungie oraz Activision - gra będzie dostępna na PC jedynie za pośrednictwem battle.net! Przybędzie nam nowa gra w aplikacji Blizzarda.Wkrótce obok waszych ulubionych tytułów Blizzarda zagości nowa gra – i może się wam wydać, że jest to dość nietypowy przybysz. Do naszej drużyny dołączy nadchodząca pierwszoosobowa gra akcji studia Bungie – Destiny 2! Z radością informujemy, że podjęliśmy współpracę z Bungie oraz Activision, a grę Destiny 2 na PC będzie wspierać wyłącznie Battle.net.

Jesteśmy w Blizzardzie wielkimi fanami Destiny i to dla nas wielki zaszczyt, że możemy pomóc utalentowanej ekipie Bungie i Activision w procesie przeniesienia niezwykle oczekiwanej kontynuacji ich dzieła na nową platformę. Obecność na Battle.net sprawi, że Destiny 2 będzie mogło zintegrować się z naszą istniejącą globalną siecią, przez co twórcy gry będą mogli się zająć innymi ważnymi kwestiami i poświęcić swoją energię i zasoby na stworzenie jak najlepszej i sprawiającej jak największą frajdę gry. Oznacza to także, że gracze w Destiny 2 będą mieli dostęp do naszych sieciowych funkcji społecznościowych, w tym czatu ze znajomymi, możliwości sprawdzenia, którzy z nich są online w grze Destiny 2 lub w grach Blizzarda, a także możliwość przesyłania strumieniowego rozgrywek bezpośrednio do Facebooka.

Zapoznajcie się z sekcją FAQ, aby poznać dalsze szczegóły dotyczące platformy, i trzymajcie rękę na pulsie, by nie przegapić najnowszych wieści publikowanych w miarę zbliżania się dnia, kiedy powitamy na Battle.net nową grę i jej fanów! Więcej informacji o Destiny 2 znajdziecie na stronie www.destinythegame.com.


Wiele ciekawych informacji na ten temat można przeczytać TUTAJ. Sama gra ukaże się 8 września.

Informacje, które podaje Blizzard są bardzo obiecujące, dzięki czemu możemy być pewni, że współpraca tak wielkich firm będzie na pewno bardzo owocna.

Do zobaczenia na TYTANIE!


Zainteresowany Destiny 2? Zajrzyj koniecznie na grupę na facebooku Destiny 2 Polska.