Jak wziąć udział w BlizzCon... za darmo?

Jak wziąć udział w BlizzCon... za darmo?

Mamy dla Was przepis na wzięcie udziału w BlizzConie całkowicie za darmo! Ale uwaga - to opcja limitowana i dostępna tylko dla wybranych... Sprawdźcie sami!

Sprawa jest prosta. Od jutra, tj. 18 października 2017, od godziny 12:00 Alarak rozpoczyna zawody, z których wybrani zostaną najprawdziwsi zapaleńcy Heroes of the Storm. Ci, za swoją pasję i zaangażowanie, zostaną nagrodzeni Wirtualnym Biletem na BlizzCon 2017.

Na czym polegać będą zawody? 18 października o 12:00, 20 października o 15:00 i 22 października o 18:00, na naszym FanPage'u pojawią się pytania konkursowe. Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail i numerem telefonu komórkowego należy jak najszybciej przesłać przez specjalny formularz konkursowy. Następnie pod postem konkursowym należy oznaczyć jednego znajomego, wspólnie z którym chcielibyście obejrzeć transmisje z BlizzCon'u.

Za każde pytanie do zdobycia jest 2000 punktów. Pierwszy 1000 zdobędzie pierwsza osoba, która po publikacji pytania prześle prawidłową odpowiedź przez formularz. Od tego momentu każda sekunda kosztuje kolejnych uczestników stratę 1 punktu. Drugi 1000 punktów jest do zdobycia w oparciu o wysłanie komentarza pod postem - 10 punktów mniej za każdą 1 sekundę opóźnienia względem zgłoszenia przez formularz (za wyjątkiem pierwszych 10 sekund).

Wraz z trzecim pytaniem konkursowym uruchomiona zostanie runda dodatkowa, wymagająca odpowiedzi na proste pytanie otwarte. Możliwe będzie zdobycie w ten sposób dodatkowego 1000 punktów. Dodatkowo, może pojawić się runda bonusowa!

Trzy osoby z największą liczbą punktów otrzymają Wirtualny Bilet na BlizzCon 2017, ufundowany przez Blizzard Entertainment.

Regulamin: http://bit.ly/2yQjEIK

Aktualizacja: 2017-10-19 - Drobne korekty, informacja o rundzie bonusowej.