Nowa wersja mobilnego authenticatora battle.net

Nowa wersja mobilnego authenticatora battle.net

Nowej odsłony doczekała się aplikacja mobilna (Android i iOS), służąca jako generator klucza bezpieczeństwa do logowania do Battle.netu. Bez strachu! Aktualizacja przebiega w sposób wygodny i nie wymagający ingerencji użytkownika. Nie wymagane jest również ponowne przypisanie aplikacji do konta battle.net

Udostępniliśmy nową wersję aplikacji Battle.net Mobile Authenticator na systemy iOS i Android. Została ona gruntownie zmodyfikowana i jest teraz prostsza w obsłudze i bardziej wydajna. Przy okazji ulepszyliśmy interfejs oraz szatę graficzną – m.in. od teraz wyświetlaniu nowego kodu będzie towarzyszyć nowa grafika z gier Blizzarda.

Android

BattleNetApp_WoW_LBThumbS-Android1_JM_260x130.jpgAndroid Serial

Użytkownicy wersji na system iOS mogą teraz także korzystać z funkcji zapisu danych w iCloud, dzięki czemu stworzenie kopii zapasowej aplikacji i jej przywrócenie – na przykład przy zmianie smartfona – będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

iOS

iOSiOS iCloud

iOS Serial

Jeżeli nie korzystacie jeszcze z authenticatora Battle.net, jest to doskonały moment, aby zainstalować aplikację i zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta. Authenticator na urządzenia mobilne jest dostępny za darmo na smartfony iPhone oraz systemy Android, Blackberry i Windows. Po pobraniu aplikacji aktywujcie ją na koncie Battle.net. Więcej informacji na temat Battle.net Mobile Authenticator znajdziecie w FAQ na stronie pomocy.

Pamiętajcie, że taka małą aplikacja zwiększa bardzo mocno poziom zabezpieczenia konta. W przypadku utracenia aplikacji/tokenu nie ma również problemów z odblokowaniem konta przez pomoc techniczną battle.net.

Dbajcie o swoje postacie i przedmioty! Tak długo je expimy i ubieramy!

Komentarze

Obrazek użytkownika aLo
aLo 10. Wrzesień 2015 - 18:14
pamietam jak kiedys nie ogarnialem tematu i myslalem, ze authenticator to cos w stylu dodatkowego hasla (czyli dostajesz i ono sie nie zmienia). Jakaz panika byla jak sie pojawil nowy kod a ja poprzedniego nie zapisalem :>
Obrazek użytkownika Kxrekorikus
Kxrekorikus 10. Wrzesień 2015 - 19:18
a update dla Windows Phone to gdzie... :/