BlizzCon Barcraft - świętujcie z nami!

BlizzCon Barcraft - świętujcie z nami!

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Blizzconu mamy dla naszych fanów wyjątkową niespodziankę!

Zapraszamy wszystkich członków społeczności do wspólnego śledzenia rozgrywek naszych reprezentantów na tej najważniejszej w roku imprezie dla wszystkich fanów gier Blizzarda! Czwartego oraz piątego listopada liczymy na Waszą obecność w krakowskim klubie BarOn podczas BarCraftu!

BarOn to miejsce doskonałe do tego, aby śledzić w kilku salach zmagania najlepszych zawodników Overwatcha, StarCrafta, Hearthstone oraz Heroes of the Storm! Czekają nas dwa dni emocji oraz niezapomnianych wrażeń, a z naszego centrum dowodzenia urządzonego w biurze Studio CoWorking dostaniecie najświeższe informacje dotyczące nowości zapowiedzianych przez Blizzard. Uczestników imprezy czekają również konkursy oraz niespodzianki ufundowane przez Blizzard Entertainment.

Przede wszystkim jednak będzie to doskonała okazja, aby poznać się osobiście, porozmawiać o eSporcie - i nie tylko - oraz wspólnie poczuć atmosferę panującą w Anaheim!

Pamiętajcie, aby dołączyć do naszej nowej grupy na Facebooku Bizony Blizzone oraz zaznaczyć chęć wzięcia udziału w imprezie na oficjalnym wydarzeniu na naszym Fanpage'u.

Plan imprezy:

Kiedy: 4 oraz 5 listopada od godz. 18:00 do zakończenia rozgrywek

Gdzie: BarOn - pub z konsolami i z planszówkami w Krakowie, Stefana Batorego 1, 31-135 Kraków


WSTĘP WOLNY!


Partnerzy:

Blizzard Entertainment

Studio CoWorking

BarOn Kraków


Patroni Medialni:

Netwars

CastPlay