Blizzone na Pyrkon 2017

Blizzone na Pyrkon 2017

28 kwietnia Poznań po raz kolejny zamieni się w stolicę światowej fantastyki - jednakże tym razem z naszym premierowym udziałem! Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko Pyrkonowe, gdzie przez 3 dni będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach, turniejach i co najważniejsze - zlocie fanów 'niebieskich' z całej Polski!

Na miejscu czekać będą na was liczne atrakcje, które organizujemy przy wsparciu Blizzarda, Gigabyte'a oraz samego Pyrkonu!

 • Ponad pół setki komputerów czekać będzie na Was z najnowszymi propozycjami Blizzarda - Overwatch, Heroes of the Storm, HearthStone, StarCraft 2 oraz Diablo 3.
 • Wszyscy kochamy starsze gry! Dlatego otrzymacie również możliwość zagrania w takie klasyczne produkcje jak: StarCraft: Brood War, Warcraft 3, Warcraft 2, Warcraft 1, Diablo 2, Diablo 1.
 • Współzawodnictwo to Wasza druga natura? Turniejów na pewno nie zabraknie! Już niedługo otworzymy zapisy do turnieju StarCraft 2 - Pro, natomiast na miejscu spotkacie się z pełną propozycją turniejową dla każdej gry.
 • Szykujemy dla was masę nagród rzeczowych - najaktywniejsi na naszym stoisku na pewno nie odejdą z pustymi rękami!
 • Czym jest konwent bez prelekcji! Przygotujcie się na:
  • Overwatch - piątek 28.04, 20:00 - Szlakiem wojny Omnicznej, historia w Overwatch
  • Heroes of the Storm - sobota 29.04 10:00 - Jak zacząć przygodę z HotSem
  • StarCraft - niedziela 30.04, 17:00 - Wyprawa do sektora Koprulu, historia w StarCraftcieGdzie można będzie nas znaleźć?

Hala 5A (Hala Gier Komputerowych), w samym rogu! Teren Międzynarodowych targów Poznańskich będzie otwarty dla konwentowiczów od godziny 10:00 w piątek aż do 19:30 w niedzielę! Jednakże, sama hala gier jest zamykana na noc!


Bilety na konwent

Trwa obecnie online-owa przedsprzedaż biletów - szczegóły znajdziecie na http://pyrkon.pl/2017/bilety/. Również w trakcie trwania konwentu będą otwarte kasy MTP - jednakże uwaga! Kolejki zazwyczaj są do nich bardzo duże!


Bawcie się z nami nie tylko na miejscu!

Szykujemy dla Was livestreamy oraz aktywności on-linowe - koniecznie dołączcie do wydarzenia facebookowego oraz grupy Bizonów!Podoba Ci się nasza praca? Wesprzyj nasze następne działania!