Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Blizzone to społeczność fanów gier Blizzarda: eventy, turnieje oraz informacje ze świata eSportu to nasza specjalność! Dołącz do nas już dziś i dołóż swoją cegiełkę do rozwoju sceny!

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób, które dzielą z nami pasję i radość grania w jedną z wymienionych gier Blizzarda: Overwatch, StarCraft, Hearthstone, Heroes of the Storm, World of Warcraft, Diablo. Każdy z naszych działów posiada następujące stanowiska:

Redaktor: odpowiedzialny za wyszukiwanie informacji, bycie na bieżąco ze wszelkimi nowościami dotyczącymi samej gry jak i społeczności oraz za tworzenie newsów, artykułów i poradników.

Administrator turniejów: osoba przede wszystkim cierpliwa i empatyczna, ale jednocześnie potrafiąca podejmować na chłodno decyzje w sytuacjach, kiedy dwóch graczy nie może dojść do porozumienia.

Streamer: zajmuje się organizacją techniczną eventów, przygotowywaniem transmisji (ustawienie scen w programie do streamowania i głośności mikrofonów) oraz dbaniem o jej płynny przebieg. Streamer może - ale nie musi - być jednocześnie komentatorem.

Komentator: osobowość oraz znajomość uniwersum gry oraz sceny eSportowej, to cechy nieocenione jeśli chodzi o kogoś, kto ma przed szeroką publicznością prezentować rozgrywki czy inne wydarzenia ze świata gier Blizzarda. Jeśli nie paraliżuje Cię trema występując przed szeroką publicznością, warto spróbować swoich sił komentując zmagania graczy oraz przeprowadzając rozmowy z zawodnikami i osobami ze sceny.

Ekspert: ktoś, kto "pozjadał zęby" na danej grze, zna niuanse zagrywek i sztuczki, o których przeciętny gracz nawet by nie pomyślał. Eksperci pomagają naszym redaktorom w merytorycznej ocenie artykułów oraz są zapraszani do komentowania gier i bieżących wydarzeń.

Social Media Ninja: osoba, której nie są obce trendy dotyczące community oraz nieszablonowe pomysły przydatne przy promocji naszych wydarzeń i artykułów w kanałach społecznościowych. Nasz zespół social media trzyma zawsze rękę na pulsie i reaguje kiedy pojawia się palący temat w zakresie sceny gier Blizzarda.

Grafik: artykuły, które się pojawiają w naszym serwisie oraz w naszych kanałach społecznościowych potrzebują oprawy graficznej. Poszukujemy osób kreatywnych, które znają obsługę programów graficznych i chcą doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. Atutem jest również znajomość programów do montażu filmów.

Skontakutj się z nami!

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej redakcji, nie zwlekaj i skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Dołącz do nas już dziś!