Konkurs Iiyama - rozwiązanie!

Konkurs Iiyama - rozwiązanie!


Tak oto dobiegł koniec konkursu zorganizowanego ze współpracy z Iiyama!


Przypomnijmy krótko zasady, które obowiązywały.
Należało pod postem konkursowym odpowiedzieć na dwa pytania. Pierwsze z nich brzmiało:


Z czym związani są Black Hawk, Red Eagle, Gold Phoenix, Silver Crow?

Natomiast drugie:


Która zmiana w Heroes of the Storm 2.0 podoba Ci się najbardziej, a która najmniej? Uzasadnij.

Wybraliśmy 3 prace, które naszym zadaniem były najbardziej kreatywne i się nam po prostu spodobały :)
Zwycięzcami są następujące osoby:


Łukasz Pacześniak

Darmowy pakiet bohaterów, dzięki niemu czuję się jak taki Lord mając swoją mała prywatną armię na stałe. Niczym właściciel gladiatorów, trenuję ich i wiem, że zostaną ze mną na stałe, że jak zaloguję się przy kolejnej rotacji to mój faworyt będzie mi towarzyszył. Dzięki temu moja gra nabiera różnorodności nie gwałcąc mojej kieszeni.
Np. Mój zergling nie wyobraża sobie grania bez Arthanisa... lubi go... uważa, że jest smaczny


Oskar Litka

W Hotsie 2.0 najbardziej podoba mi się system skrzynek i poziomów, wzięty żywcem z Overwatcha. Gra stała się dzięki temu bardziej różnorodna. O wiele łatwiej stworzyć swój własny, ulubiony set do herosa, gdy można go po prostu wydropić, a nie wydawać prawdziwe pieniądze. Dostałeś skina do postaci, którą nigdy nie grałeś? No to świetna okazja by ją wypróbować. Ale w sumie największa zaleta Hotsa 2.0 to wielki napływ nowych graczy. Dobrze, że community się rozrasta i z tego co widać Blizzard nie chce na tym poprzestać.


Magdalena Jarmużewska

Jestem kobietą, moim zdaniem najciekawszą rzeczą jest zamienienie sklepu na system kolekcji. Dzięki temu i ja mogę się poczuć w tej grze jak na zakupach w galerii, znaleźć coś dla siebie, nałożyć styl swojej postaci tak aby wyrażał mój charakter. W końcu jest większa doza indywidualizmu dzięki czemu nie gramy już w taką bitwę klonów...


Gratulujemy wygranych! Prosimy o kontakt zwycięzców za pośrednictwem wiadomości prywatnej na naszym profilu na Facebooku.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie. Śledźcie nasz fanpage Blizzone, bo będziemy prowadzić jeszcze niejeden konkurs!

Resztę prac można przejrzeć tutaj:
Post konkursowy Iiyama