Lublin wyznaje Fantastykę. Nadchodzi Falkon!

Lublin wyznaje Fantastykę. Nadchodzi Falkon!

Już 3 listopada rozpocznie się wydarzenie, które objęliśmy patronatem medialnym - Festiwal Fantastyki Falkon 2017!

Fantastyczna uczta w Lublinie potrwa 3 dni, podczas których zaplanowano ponad 600 wydarzeń, w tym m.in.: spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, panele dyskusyjne, prelekcje, wykłady, a także konkursy, warsztaty i pokazy. Dla fanów gier komputerowych szczególnie polecamy blok e-sportowy, gdzie odbędzie się aż osiem turniejów, w tym Hearthstone i Overwatch. Oprócz turniejów organizatorzy zapewniają prelekcje, wolne granie, turnieje niespodzianki i konkursy z nagrodami.

Wśród gości Falkonu można wyróżnić m.in. Andrzeja Pilipiuka, Anetę Jadowską, Michała Cetnarowskiego, Marka Oramusa, Marcina Przybyłka, a także Piotra Włuczkowskiego znanego lepiej jako Drwal Rębajło, który do niedawna pełnił rolę Szefa Działu Hearthstone w naszej redakcji.

Dla cosplayerów nie lada gratką będzie konkurs KOSplay, czyli pokaz autorskich strojów z gier, książek, filmów, komiksów i anime, okraszony światłem, muzyką i opowieścią. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 26 października.

Podczas Falkonu odbędzie się również VII edycja NERD, czyli konkurs na najlepszego gracza RPG. Zapisy online prowadzone są do 1.11. Po tym terminie możecie zapisać się podczas trwania konwentu, w punkcie info w szkole programowej. Liczba miejsc ograniczona, więc nie warto zwlekać!

Program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej http://www.falkon.co/

Źródło: Informacja Prasowa