Nabór do ekipy turniejowej

Nabór do ekipy turniejowej

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe plany, blablabla... Taaaa, zawsze na nowy rok ktoś coś sobie obiecuje :) Może tym razem spróbujmy inaczej. Nic nowego, a powrót do czasów świetności turniejowej, znanej doskonale użytkownikom StrefySC. Spróbujmy wskrzesić serie turniejów - BSG, PD oraz Master Cup! A przy okazji dorzućmy do tego jeszcze Heroes of the Storm. A co! Jak szaleć to szaleć!

 

W związku z tym otwieramy nabór do ekipy obsługującej turnieje!

 

 

Od Was zależy ile z planowanych turniejów wystartuje. Na każdy turniej chcielibyśmy mieć dwie zaufane osoby, które mogłyby zmieniać się co tydzień. W takim układzie każdy admin turniejowy musiałby poświęcić ok. 4h raz na dwa tygodnie na przeprowadzenie turnieju. Myślę że to istotna informacja dla osób które rozważają zgłoszenie :) Dni i godziny turniejów zostaną ustalone już w pełnym gronie administratorów rozgrywek, po zakończeniu rekrutacji. 

 

 

 

 

Wymagamy:

 

- odpowiedzialności - jeśli zadeklarujesz się, że obstawisz turniej danego dnia, liczymy na Ciebie. Jeśli coś Ci wypadnie i nie dasz rady poprowadzić turnieju - daj znać wcześniej, znajdziemy zastępstwo i wszystko będzie ok!

 

- stanowczości - jesteś administratorem turnieju, więc zapewne zdarzy się sytuacja, że będziesz musiał podjąć decyzję w sprawie spornej. Znasz zasady regulaminu, postaraj się na ich bazie rozwiązać problem i bądź konsekwentny w swoich decyzjach!

 

- pozytywnego podejścia do życia - tak, tak :D Jesteśmy grupą graczy, przejawiamy wszystkie cechy typowe dla gracza - do większości tematów podchodzimy z uśmiechem i chcemy aby tak pozostało. Przede wszystkim miło i przyjemnie!

 

 

 

Co zyskujesz pomagając w organizacji?

 

O tym musisz przekonać się sam :) Jesteśmy prawdziwie fanowską stroną, robimy to wszystko bo lubimy. Serio :) Lubimy gry Blizzarda, lubimy się udzielać, lubimy organizować. Praca nad portalem niesie ze sobą wiele trudów, ale także ogromną satysfakcję, co jest naszą ulubioną pożywką :D

 

 

 

Poniżej znajduje się formularz, w którym możecie zgłaszać swoje "kandydatury". Szczerze do tego zachęcamy, przyczynianie się do rozwoju sceny gier Blizzarda daje wiele radości! Serio, serio!

 

 

 

Komentarze

Obrazek użytkownika FTNewbie
FTNewbie 15. Styczeń 2015 - 22:55
<p>A więc... kto chętny? :D</p>
Obrazek użytkownika Clagus
Clagus 16. Styczeń 2015 - 0:40
<p>Kurcze. Gdyby nie to, że już się wcześniej zadeklarowałem, to po takiej zajawce zgłosiłbym się na 100%! :D</p>
Obrazek użytkownika aLo
aLo 16. Styczeń 2015 - 11:05
jak wroce do domu to chyba sie zglosze
iSy 21. Styczeń 2015 - 17:56
poszło
Obrazek użytkownika segrand
segrand 21. Styczeń 2015 - 22:54
A Hearthstone? :P
PROtossPlayerPL 22. Styczeń 2015 - 19:42
Gdybym miał Heroes to bym wziął udział