Zabizoń się z nami na Warsaw Comic Con Fall!

Zabizoń się z nami na Warsaw Comic Con Fall!

Warsaw Comic Con Fall - druga edycja poświęconej popkulturze fantastycznej imprezy w podwarszawskim Nadarzynie startuje już w ten weekend! Na Bizoniej strefie Blizzone.pl czeka ogrom atrakcji - a już teraz - KONKURS!!!

Pamela Anderson, Andrew Scott, Jack Gleeson, Julian Glover, Daniel Portman, Gemma Whelan, Holland Roden, Michael Malarkey, Devon Murray, Afshan Azad, Sean Biggerstaff, Kevin McNallyHenrik Holm, Trevor Stines, Anthony Forrest, Maude Hirst. Spora lista nazwisk, nie sądzicie? Jesteśmy pewni, że znacie właściciela praktycznie każdego z nich - choć może niekoniecznie jako ich samych. To Gwiazdy Warsaw Comic Con Fall. Jednak nie samymi gwiazdami filmu czy muzyki stoi fantastyczna popkultura. Mamy tam do wtrącenia swoje 3 grosze. Choć może precyzyjniej byłoby stwierdzić: 200 metrów.

Takich właśnie rozmiarów strefę dla Was szykujemy. Na miejscu czekać będzie nie 10, nie 20, lecz aż 30 maszyn dostarczonych przez właściciela marki Hiro. To potężne kompy, którym niestraszny żaden tytuł eSportowy, każdy wyposażony w monitor marki G-Master. Posłużą one do rozegrania otwartego turnieju Heroes of the Storm, z nagrodą finansową w wysokości 1000 zł, oraz wolnego grania w niemal każdy tytuł dostępny na Battle.net. Na naszym bizonim stoisku znajdzie się także scena, na której czekać na Was będą członkowie zespołu Blizzone.pl z zabawami i konkursami. Nie zabraknie tam licznych nagród!

Wydaje się Wam, że to nie wszystko? Macie rację! Prócz 30 komputerów, strefę uświetnią 3 konsole do gier podpięte pod słusznych rozmiarów telewizory, w otoczeniu licznych puf i leżaków. Oto nasz Chill Zone, przygotowany przez BarOn Kraków ze sporą pomocą Budda Play. Mamy też coś dla nieobecnych: stream na żywo z wspomnianego wyżej turnieju.

Brzmi zachęcająco? Widzimy się więc na miejscu! Jeśli nie macie jeszcze biletów - mamy je dla Was! Wystarczy, że weźmiecie udział w jednym z naszych konkursów, które ogłaszamy poniżej. Do wygrania wejściówki na sobotę - najbardziej szalony i pełen atrakcji dzień na całej imprezie. Gotowi? To do dzieła!

Jak wziąć udział w Konkursie?

Wystarczy odwiedzić nasz FanPage na Facebooku, wskazać właściwą odpowiedź w tym poście i napisać w komentarzu która z atrakcji na naszym stanowisku jest dla Ciebie najważniejsza (wraz z uzasadnieniem!).

Najdalej do czwartkowego wieczoru wyłonimy dwoje laureatów, którzy otrzymają podwójne wejściówki na najbardziej szalony dzień wydarzenia: sobotę.

To jednak nie wszystko! W konkursie można także wziąć udział na naszej grupie, Bizony Blizzone, gdzie do zdobycia będzie jeszcze jedna sobotnia wejściówka. Jak ją zdobyć? Dołączajcie do grupy - tutaj liczy się refleks!

Do wygrania:

Dwa podwójne oraz jedno pojedyncze zaproszenie na Warsaw Comic Con Fall 2017.

Fundatorem nagród jest PTAK Expo, Organizator Warsaw Comic Con.

Partnerami Blizzone.pl na Warsaw Comic Con Fall są właściciele marek Hiro oraz G-Master, a także Budda Play i BarOn Kraków. Strefa Blizzone.pl na Warsaw Comic Con Fall posiada oficjalne wsparcie Blizzard Entertainment, producenta gry Heroes of the Storm.

Regulamin:

Kliknij, aby otworzyć ogólny regulamin naszych konkursów i turniejów, mający zastosowanie dla kwestii nie opisanych powyżej.


UWAGA! Facebook spłatał nam figla i jedna z czterech dostępnych opcji się nie wyświetla.