Znowu Święta, znowu Święta...

Znowu Święta, znowu Święta...

Święta to czas, który każdy powinien spędzić w gronie najbliższych - rodziny oraz przyjaciół. Z tego względu, w naszej Redakcji nadszedł czas na Przerwę Świąteczną!

Nie oznacza to jednak, że Blizzone zawiesza swoją działalność całkowicie. Wręcz przeciwnie. Szykujemy się na następny rok pełen najróżniejszych atrakcji. Jakich? Zdradzimy za jakiś czas... ale już teraz możemy Wam wyjawić fakt, że w międzyczasie trwają rozmowy odnośnie naszej obecności na kilku znanych wydarzeniach...

Co jednak w trakcie przerwy? W gruncie rzeczy, nic takiego. Niektóre nasze serwisy (Facebook, grupy na FB, grupy na Battle.NET, TeamSpeak, Twitch, YouTube i wreszcie strona WWW) mogą być okresowo niedostępne wskutek planowanych zmian (stop! Nie napiszemy nic więcej!). Na osłodę, planujemy do końca roku wykonać kilka giveawayów i/lub konkursów - nagrody (m.in. gamingowe akcesoria Patriot Viper oraz Lioncast) już czekają, stąd mimo wszystko, polecamy Wam śledzić wspomniane wyżej profile :)

Pozostaje już tylko jedno. Dziękujemy Wam za ostatni rok wspólnego zgłębiania tajemnic uniwersów gier Blizzarda. Życzymy Wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i do zobaczenia w Nexusie / Azeroth / Sanktuarium / Sektorze Koprulu / Siedzibie Overwatch!