Dział Diablo poszukuje Nefalemów!

Dział Diablo poszukuje Nefalemów!

Mamy dla Was ogłoszenie, które wielu z Was powinno zainteresować! Ekipa Blizzone.pl rozszerza swoje szeregi!

Poszukujemy ludzi aktywnych, chętnych do współpracy i nauki, jak również znających gry Blizzarda. Masz wewnętrzne poczucie zwalczania zła?! Walki z hordami splugawionych stworów, wysłanych przez Pana Zniszczenia?! Może to właśnie TY chciałbyś zasilić dział Diablo 3?!

Stanowiska, na które poszukujemy ludzi:

  • Redaktorzy - nasza redakcja od niedawna zaczęła solidną pracę nad zbieraniem informacji odnośnie gry, zmian i ciekawostek. Okazuje się, że potrzebujemy jeszcze 3 osób, które są chętne do śledzenia aktualnej sytuacji na scenie i opisywania tych wydarzeń na naszym portalu. Czego oczekujemy? Umiejętności pisania w ciekawy sposób, własnego zdania i stylu. Jeśli znasz się dodatkowo na grafice, będziesz nieocenioną pomocą. Każde dodatkowe doświadczenie będzie atutem.
  • Górnicy - potrzebujemy 2 osób, które będą szukać, tworzyć i realizować ciekawe zdjęcia/filmiki/sytuacje związane ze Światem Sanktuarium! Wszystko to co może być zabawne, pouczające lub po prostu interesujące. Do obowiązków należałoby wyszukiwanie: zdjęć, filmików, ''bulidów'' postaci, nowości (przekazywanie ich do odpowiedniej osoby z działu Redakcji).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji zapraszamy do kontaktu na adres rekrutacja@blizzone.pl. Tytuł wiadomości powinien brzmieć: "Rekrutacja 2016 - Diablo 3". W treści maila zawrzyjcie pozycję, którą jesteście zainteresowani, oraz w kilku zdaniach opiszcie swoje doświadczenie i powód wzięcia udziału w rekrutacji. Jeśli posiadasz dodatkowe umiejętności, które mogą mieć pozytywny wpływ na nasz rozwój, koniecznie to dopisz.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 18 lipca, do godziny 12, i odpowiemy na nie do wtorku. Z całej puli wybierzemy osiem osób, z którymi przeprowadzimy rozmowę 23 lipca, a godzinę spotkania otrzymacie w mailu (między 14:00, a 18:00). Oczywiście spotkanie odbędzie się na naszym serwerze Teamspeak: ts3.blizzone.pl.

Jeśli masz znajomych, którzy mogą być zainteresowani, przekaż im tę informację. Zależy nam na jak największym odzewie. Pamiętajcie, że pozostałe działy również prowadzą rekrutację! Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a, oraz strony internetowej blizzone.pl