IV Ogólnopolski zlot Diablo

IV Ogólnopolski zlot Diablo

Tym razem już oficjalnie zapraszam wszystkich fanów Diablo na IV Ogólnopolski zlot Diablo!

Jeśli masz ochotę na spędzenie dwóch dni z innymi maniakami Diablo w świetnej atmosferze, posilając się nie do końca zdrowymi daniami z grilla i popijając to aromatycznym piwkiem (i nie tylko!), to wpadaj na najlepsze dotychczas spotkanie graczy Diablo!


Kiedy?
1-2 października.


Gdzie?
Hotel Chochołowy Dwór około 20 km od Krakowa (miejscowość Jerzmanowice). Obiekt to nie byle jaki! Staropolsko-wiejski wystrój, olbrzymi ogród z wieloma domkami do grillowania, klimatyczna sala klubowa udekorowana w harleyowym stylu przez właściciela – zapalonego motocyklistę, eleganckie pokoje z klimatyzacją i wifi, zresztą… zobaczcie sami: chocholowydwor.pl

Dojazd do hotelu jest bardzo prosty – jedna droga z Krakowa i jedna z Katowic. Jeśli przyjeżdżacie pociągiem, to bus spod dworca głównego zabierze Was prosto pod sam Chochołowy Dwór (cena za przejazd to około 5zł).


Co nas czeka na zlocie?
Rewelacyjne konkursy z tłustymi nagrodami, rozmowy do późnej nocy, sporo wybornego jedzenia, beczka piwa, wspólne sesje zdjęciowe, a także trzy prezentacje dotyczące Diablo, wygłoszone przez zaproszonych gości.

Pierwszym z nich jest Ryszard Chojnowski vel Rysław – osoba odpowiedzialna za tłumaczenie Diablo 2 wraz z dodatkiem oraz Diablo 3 i Reaper of Souls. Rysław opowie o ciekawostkach związanych z tłumaczeniem Diablo, łącząc merytoryczną prelekcję z klimatycznym światem Diablo.

Drugi gość to pracownik Blizzarda, nasz polski Community Manager Wuluxar, który opowie o swojej pracy w Zamieci. Jeśli nie wiecie na czym polega rola Community Managera, to macie jedyną i niepowtarzalną okazję przekonać się na własne oczy (uszy?)!

Trzeci prelegent niech pozostanie tajemnicą ;)


Ile to wszystko kosztuje?
Wpisowe na zlot wynosi 175 zł i obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3 i 4 osobowych (lub 2-osobowych ale tylko dla par maż/żona, chłopak/dziewczyna itp. - niestety mamy bardzo ograniczoną liczbę pokoi…),
 • parking przed hotelem,
 • grill do syta w sobotę wieczorem,
 • keg piwa i nieco whisky dla koneserów ;)
 • śniadanie drugiego dnia rano,
 • poczęstunek drugiego dnia,
 • drobne pamiątki zlotowe,
 • koszty organizacyjne (wynajęcie sali klubowej, identyfikatory itp.).


Trochę za drogo… można taniej?
Nie ma sprawy! Jeśli mieszkasz w okolicy Krakowa albo jesteś w stanie zorganizować sobie nocleg we własnym zakresie, to płacisz tylko 100 zł (grill, poczęstunek drugiego dnia + koszty organizacyjne). Daj tylko znać wysyłając maila zgłoszeniowego.


W jaki sposób można zapisać się na zlot?
Wysyłajcie maila na ajantis@ajantis.pl podając w treści:

 • imię i nazwisko,
 • ksywkę,
 • pełną nazwę swojego klanu oraz jego tag (jeśli należycie do klanu),
 • BattleTag,
 • numer telefonu,
 • wybór zakwaterowania (pokój 2/3/4 osobowy).

Po otrzymaniu maila, wpisuję Was na listę jako uczestnik niepotwierdzony.

W odpowiedzi na maila otrzymujecie numer konta bankowego, na który trzeba przelać wpisowe. Po jego otrzymaniu Wasze uczestnictwo jest ostatecznie potwierdzone i... to wszystko :)


Gdzie znajdę listę zapisanych uczestników?
Na oficjalnym forum Blizzarda: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/17613422523... Lista jest uzupełniana na bieżąco.


Do kiedy trwają zapisy?
Do 23 września.


Chciałbym jeszcze o coś zapytać…
Pisz śmiało na ajantis@ajantis.pl albo dzwoń/pisz pod numer 600 029 631.


Do zobaczenia w Chochołowym Dworze! :)