Konkurs! 6 'Fałszywych Proroków' do zgarnięcia

Konkurs! 6 'Fałszywych Proroków' do zgarnięcia

Nefalemowie! Trzeba wiedzieć, kiedy należy odłożyć swoją broń na stół, zbroję odwiesić do szafy i zagłębić się w antycznych zapiskach uczonych. Kto wie, czy historia nie zatoczy koła? Być może siły Piekieł po raz kolejny chcą zastosować swoje sztuczki?

Musicie być gotowi! Dlatego postanowiliśmy Wam, wraz z Blizzardem oraz wydawnictwem 'Insignis' pomóc w przyswojeniu tej jakże ważnej wiedzy historycznej! A wszystko w ramach świętowania odnalezienia zagubionej w mrokach historii trzeciej części cyklu 'Wojna Grzechu' o tytule 'Fałszywy Prorok'! Wreszcie możemy poznać całą historię!


>> Wyniki konkursu <<Do rozdania mamy dla was 6 egzemplarzy 'Fałszywego Proroka'!

Pragniemy aby trafiły one do prawdziwych wojowników walczących z siłami Piekieł. Dlatego mamy dla was proste zadanie:

Uwiecznijcie swoją walkę z siłami Piekieł! Wyślijcie nam zdjęcie:
  1. Waszej kolekcji Diabelnych przedmiotów

  2. lub
  3. Waszego największego osiągnięcia w serii Diablo, z którego jesteście najbardziej dumni - czy to ukończona Większa Szczelina 99, czy to 99 poziom w Diablo 2, czy to Krowi Poziom w Diablo 1!


Zdjęcia możecie wysyłać na nasz diabelny mail - pamiętajcie żeby załączyć do niego wasz pseudonim! Musimy wiedzieć do kogo wysyłać listy gratulacyjne!

D3@Blizzone.pl

Po wysłaniu koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzu pod informacją na naszym fanpage-u! Niech Diablo zadrży na widok armii ludzi!


Damy Wam na to 7 dni - do piątku 19.02.2016, godziny 20:00.


Z wysłanych zgłoszeń wylosujemy wojowników, którzy będą mogli posiąść te tajemnicze zwoje!

Powodzenia bohaterowie! I pamiętajcie - on tam gdzieś się cały czas czai!


Pamiętajcie, żeby nas śledzić na Facebooku - to wasz odzew sprawia, że możemy coraz częściej organizować takie konkursy!