Sezon 4 rozpoczęty!

Sezon 4 rozpoczęty!

Dziś o 17 wystartował 4 sezon w Diablo III. Po raz kolejny możemy stworzyć postać i zacząć przygodę od nowa. Sezon 4 wprowadza szereg zmian takich jak interfejs postępów sezonowych:

Nefalemowie, wasza podróż poprzez drogi i bezdroża Sanktuarium jest dla każdego doświadczeniem jedynym w swoim rodzaju! Aby uhonorować wasze osiągnięcia oraz wskazać drogę nowoprzybyłym do krain Sanktuarium (nie wspominając już o możliwości porównywania wyników w poszczególnych sezonach), dodaliśmy do gry funkcję postępów sezonowych.

To przydatne narzędzie łatwo jest znaleźć w menu na ekranie głównym gry w aktualizacji 2.3.0, jeśli wybrany jest bohater sezonowy. Umożliwia ono proste i bezproblemowe śledzenie postępów w danym sezonie oraz planowanie kolejnych wyczynów. Po otwarciu interfejsu znajdziecie zestawienie celów w grze podzielonych na rozdziały oraz etapy, uszeregowanych ze względu na stopień trudności.

Ukończenie wszystkich wyzwań w 4 sezonie zostanie nagrodzone nowym zwierzakiem oraz portretem:

Czwarty sezon to nie tylko nowa funkcja ,,postępów sezonowych''. Wraz z wystartowanie sezonu, gracze będą mogli zdobyć wiele nowych przedmiotów legendarnych. Blizzard wymienia kilka przykładów:

Legendarny klejnot Zmora Znękanych, a także przedmioty klasowe – Niesławne Dziedzictwo czy Uświęcona Uprząż

Nowe osiągnięcia będą świetnym sposobem na sprawdzenie swoich umiejętności
W sezonie 4 powracają podboje, wśród których znajdziecie mieszankę dawnych i nowych wyzwań. Wśród nich są m.in.: Dobra dniówka / Nie mogę się powstrzymać oraz Tryb bossów / Klasa światowa, które odzwierciedlają nowy najwyższy poziom trudności – Udręka X. Zwiększyliśmy również skalę wyzwania w podbojach Boskość / Lwie Serce, których teraz dokonać można, osiągając solo 60 poziom Głębokiej Szczeliny. Na koniec mamy coś dla prawdziwych poszukiwaczy własnych rozwiązań na wyzwania w grze: Euforia / Nadczłowiek, których dokonanie wymaga osiągnięcie 40 poziomu Głębokiej Szczeliny bez premii za zestawy klasowe. Podobnie jak miało to miejsce z podbojami w poprzednich sezonach, będziecie mogli sprawdzić na tablicach wyników, jak poradziliście sobie z podbojami w porównaniu z innymi graczami.


Jeśli jakimś cudem uda się wam pokonać wszelkie przeciwności i sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie rzucimy wam w nadchodzącym sezonie, mamy dla was coś jeszcze, co z pewnością umili wam czas spędzony w Sanktuarium. Dodaliśmy do gry kilka nowych osiągnięć, których zdobycie wymaga wykonania specyficznych wytycznych podczas walk z bossami. Jesteście w stanie zgładzić Dzikiego Behemota oraz Zdrajcę Śmierci w przeciągu 5 sek. w Krainie Zamętu? Od teraz możecie to udowodnić!


Wisienką na torcie jest możliwość zdobycia elementów do hełmu i naramienników z zestawu Zdobywcy:


Jak podobają się Wam zmiany w 4 sezonie?

Komentarze

Obrazek użytkownika Eridor
Eridor 28. Sierpień 2015 - 20:51
grałem, jest ciężko :P