Śmierć nadchodzi... - Maltael przybywa do Nexusa!

Śmierć nadchodzi... - Maltael przybywa do Nexusa!

Maltael nowym bohaterem w Nexusie! Dokładnie 2 czerwca 2015 roku zadebiutował Heroes of the Storm. Gra ma już 2 lata, z tej okazji Blizzard opublikował na launcherze grafikę przedstawiającą 3 palące się świece, które jedna po drugiej gasły. Gdy ostatni płomyk zniknął, ukazał nam się cień Maltaela. Poniżej możecie sprawdzić, jak prezentują się jego umiejętności.

Opis umiejętności

Piętno Żniwiarza (cecha)

• Ataki podstawowe obejmują cele niebędące budowlami działaniem Piętna Żniwiarza na 4 sek. Napiętnowani przeciwnicy zostają ujawnieni i otrzymują obrażenia równe 2.5% ich maksymalnego zdrowia co 1 sek.

Wydarcie Duszy (Q)

• Malthael pozbawia dusz pobliskich przeciwników objętych działaniem Piętna Żniwiarza i zadaje im 100 pkt. obrażeń, jednocześnie odzyskując 44 pkt. zdrowia za każdy trafiony cel. Trafianie bohaterów przywraca Malthaelowi dodatkowo równowartość 3% ich maksymalnego zdrowia.

Upiorne Uderzenie (W)

• Malthael natychmiast teleportuje się, przenikając wroga objętego działaniem Piętna Żniwiarza, i zadaje mu 59 pkt. obrażeń oraz odświeża efekt Piętna Żniwiarza.

Całun Śmierci (E)

• Po upływie 0.25 sek. Malthael wyzwala falę czarnej mgły, która nakłada na trafionych przeciwników efekty Piętna Żniwiarza.

Udręczone Dusze (R)

• Malthael zyskuje 20 pkt. pancerza i wyzwala nawałnicę dusz, która w sposób ciągły obejmuje pobliskich przeciwników działaniem Piętna Żniwiarza przez 4 sek.

Ostatnie Namaszczenie (R)

Malthael wydaje wyrok śmierci na wrogiego bohatera i po upływie 2 sek. zadaje mu obrażenia równe 50% brakującego zdrowia. Powtarzalne zadanie: Wrogowie zabici w czasie działania Ostatniego Namaszczenia skracają na stałe jego czas odnowienia o 5 sek., do minimalnie 15 sek.

Blizzard w dalszym ciągu nas zaskakuje! Dopiero co poznaliśmy nowego bohatera - Maltaela, ale jak widać na tym się nie skończyło. Dziś światło dzienne ujrzało nagranie, na którym Niebiescy przedstawili nowe przedmioty kosmetyczne, których data premiery nie jest jeszcze znana. Letnie skiny otrzymają między innymi Smuga, Tychus i Zszywaniec. Nie zabrakło również graffiti jak i wierzchowców, w tym deski surfingowej i znanej wszystkim fanom Diablo III chmurki z Kaprysowa.


Napiszcie w komentarzach, który przedmiot kosmetyczny najbardziej przypadł Wam do gustu. Dajcie również znać co sądzicie o Malthaelu.

Komentarze

drakkai 3. Czerwiec 2017 - 22:23
Tracer i Tychus <3
Obrazek użytkownika Shiva
Shiva 4. Czerwiec 2017 - 10:56
Mnie zauroczył jeszcze Sir Murkalot :D