Bohaterowie Nexusa w Overwatchu

Bohaterowie Nexusa w Overwatchu

Plotki głoszą, że wszystkie światy Blizzarda funkcjonują równolegle, zaś byt Nexusa zdaje się to potwierdzać. Nic więc dziwnego, że w Azeroth mogliśmy natknąć się na hydraliska oraz zerglingi, zaś w świecie Sanktuarium walają się gwiezdne hełmy.

Do Nexusa trafia mnóstwo bohaterów - zarówno znanych od lat (Zaginieni Wikingowie), jak i nie tak dawno poznanych (Smuga oraz Zaria). Gdyby jednak odwrócić role i wpuścić paru bohaterów z Nexusa do innych uniwersów, a ściślej mówiąc - do Overwatcha? W końcu świat potrzebuje bohaterów. Przyznam szczerze, że Rzeźnik mógłby się świetnie sprawdzić w typowej strzelance. Tu gracz najpierw usłyszałby okrzyk Świeże mięso, a potem oberwałby tasakiem w głowę. Łatwo jest gdybać, kto następny z gry Overwatch pojawi się w Heroes. Tymczasem nikt nie zadał sobie pytania - kto dla odmiany mógłby uzyskać transfer do Overwatcha?


Arthas mógłby stanowić świetny materiał na Tanka w Overwatchu. W końcu w tej strzelance są już postaci walczące w zwarciu - na przykład Reinhardt lub Genji. Wyobrażacie sobie Sindragosę snującą się w przestworzach przez całe pole bitwy i spowalniającą wrogów?


A skoro mamy Czo'Galla w Nexusie, to czy nie sprawdziłby się on również w Shooterze? Dwóch graczy i tylko jeden bohater. Moim zdaniem to byłby strzał w dziesiątkę. Tym bardziej, że dwugłowy Ogr nie jest obecnie zbyt popularny w Nexusie. Jestem przekonany, że, jako bohater walczący jednocześnie w zwarciu i na dystans, miałaby więcej do gadania w świecie Overwatch.

Artanis z całą pewnością byłby genialnym Wojownikiem w uniwersum Overwatch. Bohater ten zdecydowanie wpasowałby się w szaloną mechanikę gry, gdzie postaci bazują na swych umiejętnościach. Jego Osłony, Szarża, Świst Ostrzy oraz Pryzmat stanowią genialny materiał na bohatera w grze Overwatch. W futurystycznym uniwersum mamy już roboty, ale brakuje jakiejś wysokorozwiniętej rasy z odległej galaktyki.

Nie głupim pomysłem byłaby również Jaina, która odgrywa dosyć ważną rolę w historii Azeroth. Wielu graczy kojarzyć ją może jeszcze z kampanii Warcraft III: Reign of Chaos. W końcu kto powiedział, ze Chinka Mei ma mieć monopol na zamrażanie! Te dwie bohaterki z pewnością dobrze by się rozumiały.

Drogą podsumowania...

Mamy wielu ciekawych bohaterów, którzy mogliby udać się na wakacje. Nexus w Overwatchu jako wydarzenie sezonowe? A może cotygodniowa bójka? Z całą pewnością bohaterowie z uniwersum Overwatch dowiedzieliby się więcej na temat samego Nexusa i być może chętniej odwiedzaliby nasze skromne progi? A skoro o tym mowa - kto waszym zdaniem będzie kolejnym bohaterem z uniwersum Overwatch? Serdecznie zapraszam do komentowania!

Komentarze

MaxOlczak 26. luty 2017 - 10:31
Postacie z Hotsa w Overwatchu? o nie wiem Sonsiat . W ogóle jak one miały by trafić na planetę ziemię?! To o czym na początku wspomniałeś to tylko easter eggi.
MaxOlczak 26. luty 2017 - 10:32
Postacie z Hotsa w Overwatchu? no nie wiem Sonsiat . W ogóle jak one miały by trafić na planetę ziemię?! To o czym na początku wspomniałeś to tylko easter eggi.