Bohaterskie promocje: 17.04.2018

Bohaterskie promocje: 17.04.2018

Przy okazji naszych najnowszych Bohaterskich promocji oferujemy 50% rabatu na wybranych bohaterów oraz dodajemy kilka nowych skórek i wierzchowców do rotacji polecanych elementów. Listę bohaterów objętych promocją oraz polecanych elementów znajdziecie poniżej. Zalogujcie się do gry i dodajcie je do swojej kolekcji przed zakończeniem oferty 9 kwietnia.


Bohaterowie za pół ceny

Bohaterowie Cena promocyjna
Abatur 750 375 klejnotów
E.T.C. 300 150 klejnotów
Illidan 500 250 klejnotów

Polecane skórki i wierzchowce

Przez ograniczony czas można odblokować za klejnoty skórki oraz wierzchowce, które dodaliśmy do rotacji polecanych elementów. Jeśli nie uda się wam ich zdobyć, nie martwcie się, bo gdy znikną z rotacji, nadal będziecie mogli je tworzyć z odłamków.

Skórki Wierzchowce
Zmrożona Odważna Sonia Kel'Thuzad Władca Moru* Wilkor
Ognista Zaria Wampirza Mroczna Pani Sylwana Wespanowy Ścigacz Ducha
Szkarłatna Auriel Sakura Szeregowy Męcik Mleczny koń
Li Li Ostrze Cienia L800 E.T.C. Komandos
Azmodan Władca Wsadów Abatur Pidżamatur w Samoloty

*Przedmiot przeceniony po raz pierwszy.

Powrót Pomarańczowego goblina skarbnika

Wraz z tą rundą Bohaterskich promocji do Kolekcji powraca Pomarańczowy goblin skarbnik! Cena tego wierzchowca to zaledwie 7,000 złota – ale lepiej się pospieszcie, bo 7 maja goblin ucieknie przez portal do Sanktuarium!


Mamy nadzieję, że nowi bohaterowie, skórki i wierzchowce umilą wam podbój Nexusa! Zaglądajcie co tydzień na oficjalną stronę Heroes of the Storm, by być na bieżąco z Bohaterskimi promocjami.