Cotygodniowa aktualizacja Kolekcji: 12-19 września 2017

Cotygodniowa aktualizacja Kolekcji: 12-19 września 2017

Co tydzień wystawiamy na sprzedaż niektórych bohaterów w promocyjnych cenach i dodajemy kilka nowych pozycji do rotacji polecanych przedmiotów. Sprawdźcie, co jest dostępne w tym tygodniu, a potem odpalcie grę, by kupić wszystko, co wpadło wam w oko!

Wyprzedaż bohaterów

Wymienieni poniżej bohaterowie przez ograniczony czas będą do kupienia w promocji za 50% ich standardowej ceny w klejnotach.

Bohater Cena promocyjna
Valeera 375 klejnotów
Tychus 250 klejnotów
Xul 375 klejnotów

Polecane przedmioty

Dodaliśmy do polecanych elementów kilka skórek i wierzchowców, co oznacza, że przez ograniczony czas będzie można je kupić za klejnoty*.

Polecane skórki
Valeera Łowczyni Demonów
Wespanowa Kerrigan Królowa Duchów
Kościany Nekromistrz Xul
Wielki Wódz Alarak
Szeryf Raynor
Żelazna Johanna Łamaczka Zaklęć
Szarogrzywy Przeklęty Łowca
Toksyczny Zul'jin Władca Żaru
Skrzelołusk Męcik z Suchego Lądu
Polecane wierzchowce
Zmrożony Karmazynowy Rumak
Osiodłana bestia bojowa
Piekielny dzik

* Elementy te można przez ograniczony czas odblokować za klejnoty, a gdy znikną z rotacji, nadal będziecie mogli je tworzyć za pomocą odłamków!


Zestaw: Wyprzedaż tygodnia

Jeśli wolelibyście nabyć wszystko za jednym zamachem, dodaliśmy do zakładki „Polecane” w Kolekcji nową opcję „Zestaw: Wyprzedaż tygodnia”. Zestaw ten zawiera wszystkie wymienione powyżej elementy w promocyjnych cenach (w klejnotach) i jest dostępny przez ograniczony czas – zniknie po wprowadzeniu kolejnej aktualizacji Kolekcji, czyli już za tydzień!


Pamiętajcie także, aby zaglądać co tydzień na oficjalną stronę Heroes of the Storm lub śledzić wieści w aplikacji Blizzard, by pozostawać na bieżąco z cotygodniowymi aktualizacjami Kolekcji.

InvisibleDividerLine_800x50.png