Cotygodniowa aktualizacja Kolekcji: 16 - 23 maja 2017

Cotygodniowa aktualizacja Kolekcji: 16 - 23 maja 2017

Wprowadzamy do Nexusa Cotygodniową aktualizację Kolekcji. Co wtorek wystawimy kilku bohaterów na sprzedaż i dodamy kilka nowych pozycji do rotacji przedmiotów. Sprawdźcie przedmioty wrzucone w tym tygodniu, a potem odpalcie grę by kupić to co wpadło wam w oko.

divider_sml.png

Wyprzedaż bohaterów

Każdego tygodnia będziemy wystawiać kilku bohaterów na sprzedaż po niższej cenie w klejnotach, co oznacza, że teraz będziecie mogli jeszcze łatwiej dodać nowe postacie do swojej Kolekcji bohaterów. Aktualizacje Kolekcji w przyszłości będą zazwyczaj zawierać przeceny na dwie postaci, lecz w ramach obchodów premiery Heroes 2.0, w tym tygodniu przeceniliśmy aż pięć postaci.

Bohaterowie Koszt klejnotów
Diablo 150
Tyrande 250

divider_sml.png

Polecane przedmioty

Dodaliśmy kilka skórek i wierzchowców do polecanych przedmiotów co oznacza, że przez ograniczony czas będzie można zakupić je za klejnoty*.

Polecane skórki
Jaspisowy Mroźny Władca Rexxar
Smuga Widmo
Mroczna Gwiezdna Księżniczka Li-Ming
Cienisty Arthas z Mistycznych Królestw
Polecane wierzchowce
Karmazynowa spaczona szablobestia
Cyberbaran Rekieterów

*Mimo, że te przedmioty można odblokować przy pomocy klejnotów tylko przez krótki okres czasu, nadal możecie je stworzyć korzystając z odłamków, gdy tylko znikną z rotacji przedmiotów.

divider_sml.png

Pamiętajcie także, by odwiedzić oficjalną stronę Heroes of the Storm co wtorek albo pilnować swojego programu uruchamiającego Blizzard, by sprawdzić Cotygodniowe aktualizacje Kolekcji.

InvisibleDividerLine_800x50.png