Cotygodniowa aktualizacja Kolekcji: 19-26 września 2017

Cotygodniowa aktualizacja Kolekcji: 19-26 września 2017

Co tydzień promocyjnie obniżamy ceny niektórych bohaterów i dodajemy kilka nowych pozycji do rotacji polecanych przedmiotów. Sprawdźcie, co jest dostępne w tym tygodniu, a potem odpalcie grę, by kupić wszystko, co wpadło wam w oko!

Promocja na bohaterów

Wymienionych poniżej bohaterów możecie kupić przez ograniczony czas za 50% ich standardowej ceny w klejnotach.

Bohater Cena promocyjna
Zszywaniec 312 klejnotów
Uther 250 klejnotów

Polecane przedmioty

Dodaliśmy do polecanych przedmiotów kilka skórek i wierzchowców, co oznacza, że przez ograniczony czas będzie je można zakupić za klejnoty*.

Polecane skórki
Biały Mistrz Medivh
Drwal Uther
Błękitny Gazol Szefo
Szafranowa Jaina
Kowboj E.T.C.
Rozmarzona Chronia Dżinnija Snów
Wódz Magów Czo'gal
D.Va w Goliacie
Polecane wierzchowce
Koń Błogosławionego Sędziego
Srokaty koń

*Elementy te można przez ograniczony czas odblokować za klejnoty, a gdy znikną z rotacji, nadal będziecie mogli je tworzyć z odłamków!


Zestaw: Wyprzedaż tygodnia

Jeśli wolelibyście nabyć wszystko za jednym zamachem, dodaliśmy do zakładki „Polecane” w Kolekcji nową opcję „Zestaw: Wyprzedaż tygodnia”. Zestaw ten zawiera wszystkie wymienione powyżej elementy w promocyjnych cenach (w klejnotach) i jest dostępny przez ograniczony czas – zniknie po wprowadzeniu kolejnej aktualizacji Kolekcji, czyli już za tydzień!


Zaglądajcie co tydzień na oficjalną stronę Heroes of the Storm lub śledźcie wieści w aplikacji Blizzard, by pozostawać na bieżąco z cotygodniowymi aktualizacjami Kolekcji.

InvisibleDividerLine_800x50.png