Dobry weekend dla graczy Heroes of the Storm!

Dobry weekend dla graczy Heroes of the Storm!

Darmowy dostęp do wszystkich bohaterów i premia +50% do Punktów Doświadczenia już w ten weekend w HOTS! Nie możecie tego przegapić!

Jeśli są postacie, których zawsze chcieliście spróbować, a darmowa rotacja nie była wystarczająca ten event jest dla Was. Nie tylko możecie znaleźć nową ulubioną postać, ale też spróbować ją ze znajomymi w różnych drużynowych kombinacjach, a to wszystko połączone z dodatkową premią +50% do gromadzonych punktów doświadczenia! Czy może być coś lepszego na weekend? Przeczytajcie jak skorzystać z tych okazji.


Weekend udostępnionych bohaterów

Zalogujcie się do gry między 8 kwietnia, godz. 19:00 a 11 kwietnia, godz. 19:00


Premia do doświadczenia

Zalogujcie się do gry między 8 kwietnia, godz. 19:00 a 18 kwietnia, godz. 19:00


My ze swojej strony polecamy sprawdzenie bohaterów, którzy zostali niedawno zmienieni w patchu balansującym. Nawet jeśli kiedyś źle Wam się grało - może po zmianach odkryjecie nowych ulubieńców? A jeśli nie możecie się zdecydować kim zagrać - niech ten gif od Heroes of The Storm wam pomoże :DTo co, widzimy się wszyscy w Nexusie w ten weekend?

Komentarze

Obrazek użytkownika Stoictaurus
Stoictaurus 6. Kwiecień 2016 - 12:29
To bedzie cięzki weekend .. najlesza okazja do wbicia lv10 na postaciach których .. NIE LUBIE :(
Sylvanka mam lv10, ale zeby portret zdobyc muszę męczyc Stiches'a... nie przepadam za nim, ale z bonusem moze uda sie przeżyć..
MaxOlczak 8. Kwiecień 2016 - 14:27
Pewnie!!!