Fresh Meat! - Rzeźnik w Nexusie

Fresh Meat! - Rzeźnik w Nexusie

 

Wraz z nadejściem wydarzenia ogłoszonego przez Niebieskich, jakim jest "The Eternal Conflict", otrzymamy kilku nowych bohaterów z świata Sanktuarium. Event rozpocznie się już 30 czerwca (tydzień przed trafi również na serwery testowe - PTR) a wraz z jego pierwszym dniem nadejdzie nowy bohater, Butcher (Rzeźnik) - który będzie zabójcą walczącym w zwarciu.

 

 

Postać Rzeźnika możemy spotkać jako bossa pod koniec aktu I w Diablo III. Warto również dodać, iż sama nazwa bohatera wzięła się z koszmarów oldschoolowego gamingu Diablo 1. Każdy kto grał na pewno ciekawie wspomina pierwsze spotkanie z tym strasznym sługą piekła. Powracając jednak do naszego nowego (anty)bohatera, poniższy film przedstawia jego umiejętności w grze:

 

 

 

Pierwsza umiejętność (Q) Butchera powoduje uderzenie w ziemię siekierą, którego efektem jest spowolnienie jednostek i wrogich bohaterów, które zanika w ciągu 2 sekund.

 

 

Druga umiejętność (W) sprawia, że Rzeźnik będzie w stanie leczyć się na wyznaczonym wrogu. Umiejętność zadaje obrażenia i sprawia, ze 75% obrażeń podstawowych jakie nasz bohater mu zada, zostanie przywrócone jako punkty życia. Jeżeli umiejętność zostanie użyta na wrogim bohaterze, kradzież życia zwiększy się dwukrotnie.

 

 

Trzecią umiejętnością Rzeźnika jest szarża na przeciwnika, która sprawia że nasz bohater staje się niewrażliwy na aktywne efekty umiejętności takie jak ogłuszenie i zyskuje szybkość ruchu.  Jeżeli dotrze on do przeciwnika, ogłuszy go na 1 sekundę.

 

 

Pierwsza zdolność heroiczna - Furnace Blast(R), to atak AoE (obszarowy), który 3 sekundy po użyciu zadaje duże obrażenia wokół  Butchera. Umiejętność może być użyta w trakcie Szarży(E).

 

 

Drugim wyborem co do umiejętności bohaterskiej jest Lamb of the Slaughter, które powoduje powstanie pala wiążącego ze sobą najbliżej stojącego wroga. Umiejętność zadaje niewielkie obrażenia, jednak sprawia, że przeciwny bohater nie może opuścić okręgu stworzonego przez umiejętność przez 4 sekundy. Pal potrzebuje 1 sekundy zanim się uformuje.

 

 

Umiejętnością pasywną bohatera jest Fresh Meat (Świeże Mięso). Wrogie jednostki i bohaterowie w pobliżu Rzeźnika w chwili śmierci upuszczają odpowiednio 1 i 3 "mięsa". Każda zebrana część powoduje, iż obrażenia ataków podstawowych jest zwiększona o 1%. Maksymalną ilość jaką Rzeźnik może posiadać jest 25. W przypadku, gdy umrze, traci on całą swoją zebraną premię do obrażeń i od nowa musi polować po odrodzeniu na świeże mięska.

 

Rzeźnik zapowiada się na postać, która w dużej mierze polegać będzie na atakach podstawowych jak i na ilości zabitych przeciwników. Obszarowe obrażenia i spowolnienia sprawią, że będzie doskonałym zabójcą podczas walk drużynowych zaś duża kradzież życia spowoduje iż wyruszanie na niego w starciu 1v1 może być bardzo złym pomysłem.

Komentarze

Obrazek użytkownika FTNewbie
FTNewbie 16. Czerwiec 2015 - 21:50
<p>Czyli imba :D.</p>
Obrazek użytkownika MRx
MRx 16. Czerwiec 2015 - 22:37
Hauzia - fajny arcik!!!
Obrazek użytkownika Zhaitan
Zhaitan 16. Czerwiec 2015 - 22:54
Świetny artykuł!!! :D