Garosz wkracza do Nexusa!

Garosz wkracza do Nexusa!

„Ugnij się się przed potęgą Hordy, albo giń!”

Garosz, Syn Piekłorycza


Stukov_Blog_560x315.gif


Tylko garstka śmiertelników zdołała odcisnąć na historii Azeroth tak niezatarte piętno jak Garosz Piekłorycz. Ten potężny wojownik i zręczny taktyk Hordy został obwołany bohaterem przez swój lud po tym, jak stanął na czele Awangardy Wojennej Pieśni i przeprowadził udaną kampanię przeciwko Królowi Liszowi w Północnej Grani.

Młody Garosz przez wiele lat dźwigał na swoich barkach ogromne brzemię, jakim była spuścizna pozostawiona przez jego ojca. To bowiem Grommasz jako pierwszy spośród orków wychylił czarę krwi Mannorota, w akcie desperacji próbując zapewnić potęgę swojemu ludowi. Garosz dowiedział się o ostatecznym akcie poświęcenia Grommasza, który śmiercią odkupił dawne winy. Wraz z pewnością siebie Garosza rosła jego sława jako wielkiego wojownika i szybko stanął na czele sił Hordy. Niestety, wraz ze wzrostem umiejętności rosła również jego ambicja i skłonność do gwałtowności i przemocy. Na dobre i na złe pozostał na zawsze wierny zawołaniu, które towarzyszyło wojownikom Pierwszej Hordy podczas inwazji na Azeroth: „Zwyciężaj lub giń”.

Teraz ten dumny i budzący grozę w sercach wrogów wojownik dotarł do Nexusa, gdzie gotów jest rzucić wyzwanie wszystkim, którzy staną mu na drodze. W świecie Garosza Piekłorycza nie ma miejsca na pokój. Jest tylko zwycięstwo... lub śmierć.