How to HotS #9 - Powracamy z klasyką!

How to HotS #9 - Powracamy z klasyką!

Powracamy! Tym razem we swoim własnym gronie poprowadzimy dla Was kolejne, bo dziewiąte już How To HotS o 19:00. Dzisiaj zagramy na mapach Cursed Hollow i Tomb of the Spider Queen. Mam nadzieję, że podejmiecie wyzwanie.

Jak już zwyczajowo we wtorki odbędzie się kolejne spotkanie w ramach naszego autorskiego eventu How To HotS. Całość rozpocznie się wraz z preshow u Fatebite'a o godzinie 17:45. Tam będziecie mogli rozgrzać się przed meczami z naszymi kapitanami, którymi będą Girolamo i wcześniej wspomniany Fatebite.

Mapy, które podejmiemy to Tomb of the Spider Queen i Cursed Hollow. Pierwsza z nich bardzo szybka, faworyzująca dużą ilość rotacji, a druga bardzo duża, stawiająca duży priorytet na kontrolę mapy i odpowiedni timingi przy objective'ach. Na pewno zobaczymy tu tą różnicę w stylu gry, który będą musiały zaprezentować obie drużyny.

Mam nadzieję, że stawicie się tłumnie i po raz kolejny będziemy dobrze się bawić szlifując swoje umiejętności. Do zobaczenia o 19:00 na kanale Blizzone_HotS

Preshow: Fatebite

Stream: Blizzone_HotS