HowToHotS #10 - Nasza rocznica!

HowToHotS #10 - Nasza rocznica!

Dobiliśmy do całkiem ładnej liczby. Minęło już chyba sześć tygodni od pierwszego HowToHotS, ale my się nie zatrzymujemy i lecimy dalej! W dodatku rozdajemy kluczyki, więc warto zagrać.

Dzisiejsze HowToHotS nie jest jakimś wielce wyjątkowym. Jednak miło spojrzeć wstecz i zobaczyć jaki progres zrobiliśmy i zmiany jakie zaimplementowaliśmy. Dzięki wyklarowanej już pozycji Lexona dołączanie do lobby i wspólna gra przebiega bardzo płynnie i bez większych przestojów. Zarówno dla graczy jak i widzów. Razem z PtRem bawimy się rewelacyjnie móc analizować Wasze gry, a przede wszystkim widząc jaki progres robicie z jednej edycji na kolejną. Z tej też okazji chcielibyśmy Was zachęcić do walki o miejsca w lobby!

W tym miejscu właśnie przejdźmy do tego jakie kluczyki rozdamy. Będzie to kod na Crypt King Tassadara jak i na samą postać. Paczuszka dobrze Wam znana po katowickim IEMie. Jednak ciekawi jesteście kto może nią wygrać. Giveaway obowiązywać będzie dwie osoby, które zagrały mecze oraz jednego widza. W związku z tym, że chcemy Was zachęcić do walki o miejsca w lobby to wybierzemy z PtRem po każdym z meczów MVP. On też zostanie nagrodzony tym kluczykiem. A po obu spotkaniach dokonamy małego !raffle na czacie i stamtąd wybierzemy zwycięzcę.

Walki podejmować będziemy na Towers of Doom oraz Blackheart's Bay. Jak to powiedział Lexon: Postrzelajmy sobie. Mapy bardzo ciekawe pod względem taktycznym i na pewno dadzą troszeczkę wprawy przed nadchodzącym eventem od Blizzone.pl, ale wszystko w swoim czasie *wink wink*. Więc godzina 18:45 strumyk startuje, a 19:00 jesteśmy na żywo.


Oglądać zmagania i dołączać do gry możecie oczywiście tutaj: KLIK