Legendarne nagrody dla członków Twitch Prime!

Legendarne nagrody dla członków Twitch Prime!

Już od 17 sierpnia wszyscy członkowie Twitch Prime otrzymają epickie nagrody w Heroes of the Storm w postaci darmowych skrzynek z łupami*. Rozpoczniemy akcję od naprawdę wyjątkowych nagród: wszyscy członkowie Twitch Prime dostaną ekskluzywną legendarną skrzynkę z łupami** – stworzoną specjalnie dla nich – zawierającą co najmniej jednego legendarnego bohatera, skórkę, wierzchowca lub komentatora. Następnie wszyscy członkowie Twitch Prime otrzymają dwie dodatkowe transze skrzynek z łupami, które zawierać będą losowych bohaterów, graffiti, kwestie dialogowe, skórki, wierzchowce, sztandary, emotki oraz komentatorów. Zapoznajcie się ze szczegółowymi informacjami i datami poniżej.

*Oferta ważna w regionach, w których usługa Twitch Prime jest dostępna. Skrzynka z łupami nie zawiera elementów z wydarzeń sezonowych. Zawartość skrzynek jest losowa. Na każdym koncie Blizzarda można zrealizować tylko jeden kod w promocji.

**Uwaga: zawartość legendarnych skrzynek można losować ponownie maksymalnie trzy razy z wykorzystaniem złota w grze – koszt początkowy to 750 szt. złota.


Zestawienie nagród dla członków Twitch Prime

  • 17 sierpnia – 10 października: jedna (1) legendarna skrzynka z łupami zawierająca co najmniej jeden element legendarny z Heroes of the Storm.
  • 10 października – 10 listopada: pięć (5) skrzynek z łupami zawierających nagrody losowej jakości.
  • 10 grudnia – 10 stycznia: kolejne pięć (5) skrzynek z łupami, które pomogą wam jeszcze bardziej rozbudować waszą kolekcję!


Łączenie kont

Aby otrzymać te legendarne nagrody, należy najpierw poprawnie połączyć swoje konta Blizzard i Twitch.tv. Oto, jak to zrobić:

  • Zaloguj się lub stwórz konto na Twitch.tv.
  • Kliknij nazwę swojego konta w prawym górnym rogu ekranu głównego i przejdź do menu Ustawienia.
  • W menu Ustawień przejdź do zakładki Połączenia.
  • W sekcji Battle.net wybierz region i kliknij przycisk Połącz obok opcji Battle.net, po czym wykonuj polecenia wyświetlane na ekranie.
    • Podczas łączenia kont należy się upewnić, że wykorzystywane jest to konto Blizzard, które ma otrzymać nagrody z Twitch Prime.

Strona ustawień konta w serwisie Twitch.tv

Po połączeniu kont obserwujcie bacznie przycisk Prime Loot na Twitch.tv, aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko nagrody staną się dostępne. Nagrody w Heroes of the Storm zostaną automatycznie odblokowane na połączonym koncie Blizzard – w pierwszym regionie, do którego zalogujecie się po ich uzyskaniu. Pamiętajcie zatem, aby połączyć z Twitch.tv właściwe konto Blizzard i po odebraniu nagród zalogować się do regionu, w którym najchętniej gracie!


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Twitch Prime (odnośnik w j. angielskim). Do zobaczenia w Nexusie!