Nekromanta Xul, więcej obserwatorów i powiadomienia dla drużyny!

Nekromanta Xul, więcej obserwatorów i powiadomienia dla drużyny!

Nekromanta wkracza do Nexusa, Blizzard wprowadza dwie nowe opcje – dzieje się w Heroes of The Storm w tym tygodniu!

Czy jest coś lepszego w pierwszy dzień marca niż nowy bohater Heroes of The Storm? Witamy w Nexusie Nekromanto, czekaliśmy…

Niewątpliwie czeka nas teraz trudny czas na QM, w związku z wyjściem Xula wydłuży się czas szukania gry. Ale warto się pomęczyć, żeby potem móc oglądać jak bardzo OP będzie ta nowa postać. Czy zdetronizuje Li-Ming jako najczęściej i najchętniej wybierana postać - to na pewno, ale czy jego wprowadzenie będzie wiązało się z nerfem dla Czarodziejki? Tego jeszcze nie wiadomo, gracze podzieli się po równo na miłośników i zawziętych wrogów jej mocy. Jedno jest pewne - kochamy Li-Ming kiedy jest w naszej drużynie, nienawidzimy gdy jest w przeciwnej. I za pewne taki sam los czeka Nekromantę.

Nie tylko Xul jest nowością, na którą się cieszymy. Wraz z nim do Heroes of the Storm zawitają ciekawe opcje. Będzie to zwiększenie liczby obserwatorów w grze oraz system powiadomień dla drużyny.

Aktualizacja zwiększy liczbę miejsc dla obserwatorów z 2 do 6 w customach. Dla zwykłych gier, QM czy HL, nie będzie to miało specjalnego znaczenia. Ale już przy turniejach daje duże pole do popisu!


Dużo większe znaczenie w codziennych rozgrywkach w Heroes of The Storm ma druga zmiana czyli system powiadomień dla drużyny. Skrót Alt + kliknięcie, pozwoli informować członków teamu o czasie odnowienia, dostępności, ilości many, liczbie ładunków, gotowości ulta i o wielu innych ważnych sprawach. Jak wiadomo dobra komunikacja w drużynie jest na wagę złota, a tak aktualizacja z pewnością kontakt ułatwi. Nie trzeba będzie już dekoncentrować się pisząc na czacie o zbliżającym się ulti. Teraz wystarczy po prostu kliknięcie. Uważamy, że to jedna z najlepszych nowości usprawniających grę wprowadzonych do Heroes of The Storm ostatnio.Zobaczcie poniżej jak będą wyglądały takie powiadomienia.


Zmiany nadchodzą do Nexusa i wygląda na to, że tym razem zmiany na lepsze. Oby tak dalej Blizzardzie!


Komentarze

Ananiasz 29. luty 2016 - 22:58
Świetne te powiadomienia dla teamu, nie będzie w koncu trzeba pisac i pisac na tym czacie. Bedzie duzo szybciej i lepiej!