Nowy bohater oraz pole bitwy!

Nowy bohater oraz pole bitwy!

Od czasu premiery Kasji pojawiały się wskazówki oraz domysły kto będzie kolejnym bohaterem, który pojawi się w Heroes of The Storm. Tą postacią jest...

Genji

Ujawniona postać pochodzi z uniwersum Overwatcha. Cyborg-ninja jest już dostępny na PST, zaś na serwery live trafi prawdopodobnie wraz z premierą Heroes of The Storm 2.0, która jest planowana na 25 kwietnia. Fani najnowszej gry Blizzarda z pewnością będą zadowoleni z nadejścia tego bohatera. Jeden z braci Shimada sklasyfikowany jako Zabójca ma następujące zdolności:

  • Q - Shuriken - Rzuca trzema Shurikenami
  • W - Deflect - Blokuje wszystkie obrażenia przez 1.25 sekundy i rzuca Kunai w najbliższego wroga
  • E - Swift Strike - Genji mknie do przodu, zadając obrażenia w linii prostej. Czas odnowienia umiejętności oraz koszt many zostają anulowane, jeżeli po użyciu umiejętności wróg zginie.
  • R1 - Dragonblade - Przez 8 sekund Dragonblade może być reaktywowany by wykonać cięcie. Jeśli ktoś zostanie zabity w przeciągu 2 sekund po uderzeniu to czas odnowienia Swift Strike zostaje wyzerowany.
  • R2 - X-Strike - Wykonuje 2 cięcia, które zadają obrażenia i po 1.25 sekundy podpalają, zadając dodatkowe obrażenia przeciwnikom w polu.
  • D - Cyber Agility - Skok do zadanego miejsca.

  Trzeba przyznać, że Genji w HOTSie został wyposażony w bogaty asortyment umiejętności, uprzykrzających życie przeciwników, a jednocześnie stanowiących wierne odbicie charakteru postaci, który zdążyliśmy dobrze postać w Overwatch.


  Hanamura

  Genji nie był jedyną niespodzianką, jaką przygotowali dla nas twórcy gry. Kolejną nowością będzie pole bitwy dobrze znane z Overwatch. Hanamura to mapa wykorzystująca mechanikę payload'ów: obowiązkiem graczy będzie ochrona pojazdu, który po osiągnięciu celu podróży ostrzela forty przeciwnika. Dalekowschodnia stylistyka mapy sugeruje, że dobór terminu zapowiedzi nowego pola bitwy nie jest przypadkowy. W Japonii trwa obecnie Sakura - sezon kwitnienia wiśni, co jest jednym z donioślejszych wydarzeń tamtejszego roku kalendarzowego.

  Zdradźcie nam w komentarzach czy takie były Wasze przypuszczenia. Czy może obstawialiście kogoś innego? Jak Wam się podoba nowe pole bitwy? Zapraszam Was do dyskusji!