Nowy reżyser Heroes of the Storm

Nowy reżyser Heroes of the Storm

Dziś na forum Heroes of the Storm pojawiło się oficjalne oświadczenie Dustina Browdera:

Praca w Blizzardzie jest naprawdę super. Nasi przełożeni wspierają nas przy tworzeniu najbardziej niesamowitych gier, w jakie dane mi było zagrać. Zachęca się nas do tego, abyśmy bez pośpiechu, krok po kroku budowali ich niezwykłość, a później przez kolejne lata jeszcze je ulepszali. Czasem otrzymujemy również propozycje pracy nad innymi ekscytującymi projektami. Zamierzam skorzystać z takiej właśnie propozycji, by spróbować w Blizzardzie czegoś zupełnie nowego.

Wybór, którego dokonałem, nie był łatwy. Nadal gram w Heroes of the Storm pięć razy w tygodniu, a praca z tym zespołem była najintensywniejszym doświadczeniem kreatywnym w mojej dotychczasowej karierze. Podjęcie decyzji ułatwiła mi bez wątpienia pewność, że pozostawiam przyszłość Heroes of the Storm w dobrych rękach.

Przez kilka ostatnich miesięcy przekazywałem swoje obowiązki Alanowi Dabiri – weteranowi Blizzarda z dwudziestoletnim stażem i wielkiemu fanowi Heroes of the Storm. Od chwili, gdy StarCraft zagościł we wrześniu w Nexusie, zespół Heroes publikuje zawartość na najwyższym poziomie, mimo że nie angażowałem się na co dzień w ten proces, i jestem pod wielkim wrażeniem tego, czego udało się im dokonać. Tym, którzy nie widzieli go podczas blizzconowych panelów czy wywiadów – Alan był zaangażowany w niemal każdy aspekt Heroes of the Storm od samego początku, zarówno jako dyrektor techniczny, jak i współpracownik zespołu w procesie twórczym. Alan jest również zapalonym członkiem społeczności Blizzarda i śledzi na bieżąco media społecznościowe, w tym Reddit, nasze fora oraz wszelkie zakątki Internetu, gdzie toczy się dyskusja o Heroes. Od lat pracuje niestrudzenie nad tym, aby Heroes of the Storm stało się jak najlepszą grą, i bardzo się cieszę, że stanie teraz u sterów zespołu.

Ekipa Heroes of the Storm to jeden z najlepszych zespołów twórców gier, do którego miałem zaszczyt przynależeć. Nie mogę wręcz uwierzyć, jak wiele pracy i miłości włożyliśmy w projekt, który przerodził się z prostej modyfikacji w epickie doświadczenie, jakim jest dziś. Cały zespół codziennie przelewa swoją pasję, poświęcenie i wiedzę w aktualizacje, nowe aspekty i funkcje gry. 2017 będzie niezwykle ważnym rokiem dla Heroes of the Storm. Przed nami nowi bohaterowie, pola bitew, wielka aktualizacja systemu progresji, ulepszenia systemu rankingowego oraz dobierania graczy, nowe systemy społecznościowe, nowe bójki i wiele, wiele więcej..

Chciałbym szczególnie serdecznie podziękować wszystkim członkom społeczności Heroes of the Storm, którzy w dalszym ciągu nas wspierają i pomagają uczynić Heroes jak najlepszą grą. Do wszystkich fanów, którzy dzielą się z nami swoimi opiniami i sugestiami na forach, Reddicie, witrynach e-sportowych i strategicznych oraz każdemu, kto kiedykolwiek wysłał mi tweeta: jesteście najlepsi! Wasze oddanie i pasja sprawiają, że bycie częścią społeczności Heroes i praca nad tą grą były wspaniałym doświadczeniem!

Chociaż moje nowe obowiązki sprawiają, że nie mogę kontynuować pracy nad Heroes of the Storm, zawsze będę śledzić z uwagą rozgrywki e-sportowe w Heroes i kibicować Alanowi oraz całemu zespołowi twórców. Nigdy nie przestanę się interesować tą grą. Jeśli będziecie mnie chcieli spotkać, szukajcie dystansowego Zabójcy albo Pomocnika w Nexusie!

Żegnamy Dustina, a Alanowi gratulujemy i życzymy sukcesów!


Alan Dabiri

Komentarze

Obrazek użytkownika Kapu
Kapu 9. Grudzień 2016 - 9:51
Sam nie jestem pewien dlaczego, ale nie lubię Dustina Browdera... Więc z mojego punktu widzenia może być to dobry ruch dla rozwoju HotSa :D
Obrazek użytkownika Stoictaurus
Stoictaurus 9. Grudzień 2016 - 12:10
Najpierw Chilton z WoW'a (http://www.blizzone.pl/wow/zmiany-w-ekipie-world-warcraft) teraz Browder z HotSa, przechodzą do "innego projektu"
Obrazek użytkownika LexOn
LexOn 9. Grudzień 2016 - 12:29
Kolejny #projekt_tytan ? :v (diablo racing pls xd)