Oglądaj North America Spring Regionals i Seul Spring Global Championship i odbierz portrety w grze

Oglądaj North America Spring Regionals i Seul Spring Global Championship i odbierz portrety w grze

Już 27 lutego będziemy mogli oglądać najlepsze amerykańskie drużyny walczące w The North America Spring Regional w Los Angeles. Mecze będą rozgrywane w Studiu ESL w Burbank, Kalifornia. Stawka jest wysoka, zwycięzca zgarnie nagrodę w wysokości 100000$.

Mecze otwarcia odbędą się o 27 lutego o godzinie 10:00am czasu PST ( 19:00 CET ), mecze finałowe 28 lutego o 10:00am czasu PST ( 19:00 CET).

Wszystkie rozgrywki będą streamowane na twitch.tv/blizzheroes. Prowadzić będzie znana na scenie Heroes of The Storm Anna Prosser Robinson. W dziale komentatorskim zobaczymy takich casterów jak Jake "SolidJake" Kulinski, Jared "Zoia" Eggleston, Wade "Dreadnaught" Penfold czy Jaycie "Gillyweed" Gluck.

Każdy oglądający posiadający połączenie konta na twitchu ze swoim kontem Battle.Net, będzie mógł odebrać ekskluzywny portret „Wiosna 2016” w Heroes of The Storm!A gdyby ten jeden portret to było dla Was za mało, możecie zdobyć kolejny! Oglądajcie finałowe rozgrywki Spring Global Championship, które odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w Seulu, a zgarniecie ten piękny portrecik! Pamiętajcie tylko, że trzeba połączyć konto Twitch z BatlleNetem!Jak połączyć swoje konto twitch z Battle.Net:
  • Zaloguj się na swoje konto na Twitch
  • Przejdź do ustawień konta ( znajdziesz je po kliknięciu w swój nick )
  • Wybierz Połączenia
  • Po wybraniu regionu kliknij Połącz

Możesz też przejść bezpośrednio do połączeń przez https://secure.twitch.tv/settings/connections

Twitch: twitch.tv/blizzheroes

Komentarze

Ananiasz 22. luty 2016 - 22:31
Na pewno lepszy niż ten z lunar festiwalu