Opiekunowie wieczoru społeczności BlizzConu 2017

Opiekunowie wieczoru społeczności BlizzConu 2017

BlizzCon zbliża się wielkimi krokami, a to znaczy, że nadciąga nasz wieczór społeczności, a w nim konkurs kostiumów, konkurs talentów, konkurs artystyczny i konkurs filmowy. W tym roku będzie jednak nieco inaczej: blizzconowy konkurs talentów będzie oceniany na żywo przez naszych trzech gości specjalnych! Zapraszamy do zapoznania się z planami dotyczącymi tego wyjątkowego wieczoru.

Gospodarz piątkowego wieczoru

Chris Hardwick

W tym roku wieczór społeczności poprowadzi komik, aktor i prezes firmy Nerdist, Chris Hardwick. Chris jest również producentem wykonawczym i gospodarzem popularnego teleturnieju z kanału NBC, „The Wall”, a także gospodarzem i producentem wykonawczym wysoko ocenianych programów „Talking Dead” oraz „Talking with Chris Hardwick”. Chris jest w trakcie swojej krajowej trasy komediowej i raz jeszcze pojawi się na BlizzConie, by zaprezentować społeczności Blizzarda swoje talenty. Chrisa możecie obserwować na Twitterze na kanale @hardwick.


Sędziowie konkursu talentów

Darin De Paul

Darin De Paul podkłada głos dla Reinhardta, Wodza Czarnorękiego, Anub’araka i innych postaci ze światów Blizzarda. Obecnie jest współgospodarzem programu „Darn & Amy Have To Do A Morning Show” wraz z Amy Vorpahl. Możecie obserwować Darina na Twitterze na kanale @DarinDePaul.


Jonny Cruz

Jonny Cruz to głos Lúcio z Overwatch i Heroes of the Storm. Jonny pracuje jako producent, aktor i reżyser, zajmuje się improwizacją, a także utrzymywaniem luzu. Znajdziecie go na Twitterze na kanale @JonnyCruzzz.


Panser

Panser to dobrze znana osobowość w społeczności gier sieciowych. To utalentowana gospodyni programów i twórczyni zawartości, która posiada niemal pół miliona subskrybentów na swoim kanale Youtube, TradeChat, poświęconemu grze World of Warcraft. Ją również możecie znaleźć na Twitterze na kanale @TradeChat.

Wieczór społeczności rozpocznie się w sobotę, 4 listopada o godz. 2:00 czasu polskiego – transmisję będziecie mogli obejrzeć na żywo dzięki wirtualnemu biletowi na BlizzCon.