Powrót do Nawiedzonych Kopalni! Co się zmieniło?

Powrót do Nawiedzonych Kopalni! Co się zmieniło?

Nawiedzone Kopalnie Powracają! Przez cały ten czas, gdy mierzyliśmy się z nowymi postaciami, bójkami i innymi nowościami, Kopalnie przechodziły gruntowny remont. Czas spojrzeć na wykończenie!


Lewa Baza

Prawa Baza

Stworzyliśmy grafiki, porównujące Kopalnie jakie były przed "remontem" oraz to jak wyglądają obecnie. Z pewnością zauważycie, że grafika na mapie została dosyć mocno "wygładzona". Doskonale widać to zaraz po rozpoczęciu gry. Bardziej istotne zmiany również są łatwo dostrzegalne. Powyżej lewa oraz prawa baza, przed i po wejściu "ekipy remontowej".


Zachodnie Wyjście

Wschodnie Wyjście

Do większych zmian doszło przy wyjściach oraz obozach najemników. Dodano bramy na środku oraz wejścia do kopalni tuż naprzeciw. Z całą pewnością trzeba przyznać, że jest teraz znacznie więcej przestrzeni.


Środek Mapy

Duże zmiany zaszły również na środku, gdzie zlikwidowano obóz mocarnych najemników (tzw. czwórka), a zamiast tego dodano dwa obozy wybuchowych najemników z mapy "Wieże Zagłady". Na środku znajduje się również dziura, w której będziemy mogli podejrzeć, czy przeciwnicy nie zajmują się atakowaniem bossa.


Dolna Linia

Na dolnej linii doszło zaledwie do kilku zmian. Od teraz są tu dwa respawny golemów oraz umiejscowiony nieopodal obóz wybuchowych najemników. Bardzo istotną zmianą jest to, że golemy pojawiają się naprzemiennie, w tych samych miejscach na linii, jednak za każdym razem na innej - podobnie jak to ma miejsce na innej dwuliniowej mapie, czyli Placówce na Braxis. Liczymy na to, że dzięki tej zmianie będziemy mogli liczyć na dłuższe gry i więcej strategicznego podejścia ze strony zawodników.


Górna Linia

Na górniej linii wejście do kopalni przesunięto niżej, co sprawia że można za pierwszym razem nie poznać tego miejsca.


Boss Kiedyś

Lokacja Bossa, z którego wypadają cenne czaszki jest znana chyba każdemu, ale z dziennikarskiego obowiązku przypominamy, że w poprzedniej wersji tej mapy, Boss znajdował się po prawej stronie Kopalni.


Boss Teraz

Miejsce, w którym obecnie się znajduje jest z pewnością bardziej ciasne, na dodatek mamy teraz dodatkowo - poza tymi na górnej i dolnej linii - dwa wejścia po lewej i po prawej, co można było zresztą zaobserwować na poprzednich grafikach. Dzięki temu znacznie trudniej będzie złapać zespół przeciwny, kiedy zdecyduje się na zbieranie czaszek.


To już wszystkie ważne zmiany, jakie udało nam się zaobserwować. A Wam jak się podoba nowy "wystrój" tej klasycznej mapy?

Uwaga!
Powrót do Kopalni już wkrótce zawita w Nexusie jako nowa Bójka Bohaterów!
Do Zobaczenia Bohaterowie!

Komentarze

Obrazek użytkownika LordVader
LordVader 8. Grudzień 2016 - 12:11
Jak dla mnie - czad! <3 Ja akurat tę mapę zawsze lubiłem, więc teraz podejrzewam to się nie zmieni ;-)