Promocja tygodnia: 11 - 18 kwietnia

Promocja tygodnia: 11 - 18 kwietnia

W Nexusie rozpoczął się nowy tydzień, a wraz z nim wystartowała nowa promocja tygodnia! Zobaczcie, co tym razem można kupić w sklepie w promocyjnej cenie!

Promocja tygodnia: 11 - 18 kwietnia 2017

zawartość w grze CENA
Johanna 3,19 EUR
Skórka: Johanna Centurionka 3,69 EUR
Skórka: Zagara Królowa Piasków 4,99 EUR

divider_sml.png

Cheerleaderka Kerrigan i nowe zestawy

Rozgrywki Heroes of the Dorm 2017 zakończą się w ten weekend, ale zabawa dopiero się rozkręca! Udajcie się do sklepu w grze, by kupić zestaw Cheerleaderka Kerrigan i dodać specjalną skórkę dla Kerrigan oraz wierzchowca inspirowanego zawodami do swojej kolekcji. Zestaw będzie dostępny tylko do 25 kwietnia 2017, więc lepiej się pospieszcie!

W sklepie jest już także dostępny zestaw Heroes of the Dorm 2017, zawierający bohaterów oraz skórki używane przez mistrzów turnieju Heroes of the Dorm 2017 podczas ich finałowego meczu. Zgarnijcie pięciu bohaterów oraz skórek, zanim znikną ze sklepu 18 kwietnia!

divider_sml.png

Czym jest promocja tygodnia

W odnawianej co siedem dni ofercie promocyjnej będziecie mogli taniej kupić rozmaite produkty – zazwyczaj skórki i bohaterów – za prawdziwe środki pieniężne. Promocja tygodnia rozpoczynać się będzie we wtorki. Wówczas przywrócimy domyślne ceny produktów z mijającego tygodnia i obniżmy ceny produktów na nadchodzący tydzień.

divider_sml.png

Aby dowiedzieć się, jakie produkty możecie kupić po promocyjnej cenie w danym tygodniu, zaglądajcie na oficjalną stronę Heroes of the Storm lub rzućcie okiem na wyróżnione wiadomości w aplikacji Battle.net.

InvisibleDividerLine_800x50.png