Przecieki z Reddita potwierdzone - Amazonka z Diablo 2 i HOTS 2.0

Przecieki z Reddita potwierdzone - Amazonka z Diablo 2 i HOTS 2.0

Niejednokrotnie przekonywaliśmy się, że Reddit najszybciej wie o wszystkim co dzieje się w Nexusie. Alexiej Stiukov był jedynie przypuszczeniem, które póki co się nie potwierdziło. Tym razem jednak otrzymaliśmy garść bardzo konkretnych informacji popartych grafikami!

Przecieki potwierdzone!

Na dwóch hiszpańskojęzycznych portalach pojawiły się wiadomości o nowej bohaterce, którą miałaby być Amazonka z Diablo 2 o imieniu Cassia. Dodatkowo ujawniono kompletnie zmodyfikowany system elementów ozdobnych oraz waluty w grze określany jako Heroes of the Storm 2.0. Wkrótce później Blizzard postanowił przerwać milczenie i potwierdził informacje zawarte w przecieku!

Więcej, więcej, więcej! Czyli Heroes of the Storm 2.0

Już niedługo w Nexusie pojawi się całkiem nowy system elementów ozdobnych oraz walut. Poza Złotem - służącym do odblokowywania bohaterów, otrzymamy Odłamki oraz Klejnoty. Te pierwsze pochodzić będą z duplikatów ozdób, które zdobywać będziemy dzięki Skrzynkom odblokowywanym za postępy w grze. Umożliwią nam wytwarzanie dodatkowych elementów takich jak portrety. Klejnoty będą ekwiwalentem prawdziwej gotówki pozwalającym na zakup skórek. W grze pojawi się aż 5 nowych elementów ozdobnych - graffiti, emotki, sztandary, komentatorzy oraz kwestie bohaterów. Wszystkim tym będziemy zarządzać z całkowicie odnowionego "sklepu", który stanie się teraz zakładką "Kolekcji".

Czeka nas również całkowicie nowy system progresji postaci. Level konta będzie teraz odzwierciedlał sumę poziomów wszystkich postaci. Za wbijanie kolejnych poziomów otrzymywać będziemy skrzynki z łupami, które w miarę zwiększania się poziomu będą bardziej spersonalizowane - tzn. będziemy mieć pewność, że wypadnie z nich element ozdobny dla konkretnego bohatera, którego levelujemy. Przy okazji prezentacji tego systemu Blizzard pokazał w pełnej krasie najnowszą skórkę do Kerrigan inspirowaną mistrzostwami Heroes of the Dorm a także inne skórki, które najprawdopodobniej pojawią się w HOTSie!


Kasja - Amazonka z Diablo 2 zmierza do Nexusa!

Nie za dużo wrażeń jak na jeden "przeciek"? Informacja o walczącej oszczepem Amazonce również okazała się prawdziwa! Kasja będzie dystansową zabójczynią zyskującą pancerz fizyczny podczas ruchu. Jedna z jej podstawowych umiejętności oślepi wrogów, co dodatkowo zwiększy obrażenia jakie zadawać im będzie Amazonka. Co ciekawe nie jest ważne kto nałoży oślepienie, dzięki czemu Kasja będzie się sprawdzać najlepiej walcząc ramię w ramie z bohaterami takimi jak Johanna czy Lili. Wiemy również, że na premierę otrzyma ona wspaniałą piracką skórkę.

Blizzard ujawnił również daty, w których będziemy poznawać kolejne nowości. Już niedługo otrzymamy informacje o nowych wydarzeniach, postaciach i polu bitwy!

Koniecznie dajcie nam znać co myślicie o wszystkich nowościach, które zawitają niedługo w Heroes of the Storm. Osobiście nie mogę się doczekać momentu, w którym w Nexusie zabrzmi po raz kolejny ścieżka dźwiękowa z Diablo 2. Zmiany kosmetyczne są interesujące, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Mam nadzieję, że system skrzynek będzie się jednak różnił od tego w Overwatchu przez co losowość nie będzie aż tak uciążliwa. Czekamy na Wasze komentarze!

Komentarze

Obrazek użytkownika VeR
VeR 29. Marzec 2017 - 18:47
ZOVERWATCHOWALI MI HOTSA!
Obrazek użytkownika Shiva
Shiva 30. Marzec 2017 - 11:48
Przetestowałam zmiany w becie i mam wrażenie, że w Hotsie będzie łatwiej o skina niż w Overwatchu. Po pierwsze jest ich dużo, dużo, dużo więcej w stosunku do wszystkich sztandarów i innych a po drugie - skrzynkę można rollować za złoto. Trafiłam na kilka loot boxów, w których nie było nic - zrollowałam i nawet epicka skórka się zdarzyła. Mam nadzieję, że nie zmienią w ostatecznej wersji jakoś drastycznie prawdopodobieństwa wypadania skinów :D bo teraz jest o nie bardzo łatwo.
Obrazek użytkownika Plantago
Plantago 31. Marzec 2017 - 14:26
JA PRZEPRASZAM BARDZO, ALE TAKI HOTS TO JUŻ NIE TO SAMO!
drakkai 29. Marzec 2017 - 19:07
Zmiany w większości fajne. Niektóre jak graffiti czy emotki to taka zbędna pierdółka, której równie dobrze mogłoby nie być. Inne wyjdą w praniu jak np. levelowanie - wolałbym coś na wzór D3 tzn. maksymalny level i potem poziomy mistrzowskie (paragony). Skrzynki fajna rzecz, takie urozmaicenia są zawsze mile widziane i wprowadzą pewien dreszczyk emocji :D Nowe waluty na pierwszy rzut oka wydają się być kolejnym sposobem na monetyzację gry (jedna nie sprawdziła się zbyt dobrze?), trzeba będzie to zobaczyć w akcji.
Obrazek użytkownika Shiva
Shiva 29. Marzec 2017 - 19:50
Ja też nie do końca jestem fanką miliona spreyów czy sztandarów, ale podoba mi się nowy system progresji konta no i skrzynki "personalizowane" pod poszczególnych bohaterów. Wiadomo, że pewnie w większości będą wypadać warianty kolorystyczne (każdy to teraz osobny skin), ale nadal jest to miłe urozmaicenie.