Sprzedaż produktów z BlizzConu 2017 od 10.10.2017!

Sprzedaż produktów z BlizzConu 2017 od 10.10.2017!

W tym roku dostęp do promocyjnych produktów związanych z BlizzConem zostanie otwarty dla posiadaczy biletów na BlizzCon i wirtualnych biletów od 10 października, natomiast dla wszystkich pozostałych tydzień później, 17 października. W oczekiwaniu na rozpoczęcie promocji zobaczcie naszą prezentację części dostępnych gadżetów!

Jeśli zależy wam na wczesnym dostępie do tych produktów, zamówcie wirtualny bilet na BlizzCon 2017. Gdy już to zrobicie, na waszym koncie Blizzard automatycznie pojawi się możliwość zakupu gadżetów z BlizzConu w sklepie z ekwipunkiem Blizzarda już od 10 października.

Jeśli uczestniczycie w konwencie osobiście, powinniście otrzymać przeznaczony dla waszego konta Blizzard kod umożliwiający wcześniejszy zakup gadżetów z BlizzConu oraz odbiór cyfrowych prezentów – w tym wirtualnego biletu. Kody te zostały rozesłane nabywcom biletów za pomocą wiadomości email. Jeśli więc otrzymaliście bilet od znajomych, poproście ich o kod.

Wszystkie zamówienia zostaną wysłane ze Stanów Zjednoczonych. Dostępność w niektórych krajach może być ograniczona, mogą też zostać naliczone opłaty za przesyłkę międzynarodową i inne. Więcej informacji, w tym regionalne ograniczenia wysyłkowe, można znaleźć w artykule pomocy na temat polityki wysyłkowej oficjalnego sklepu Blizzard.